• Informacje na temat:

  emilka na wspolnej aktorka

Artykuły na temat: emilka na wspolnej aktorka
 • Na Wspólnej

  Sławek obiecuje Renacie znaleźć sobie nowe zajęcie z dala od show-biznesu. Poszukiwania nowej pracy przerywa Dziedzicowi nagła wizyta Anity Wrzos. Aktorka...

 • Bierze sprawy w swoje ręce

  Przed wakacjami z zapartym tchem śledziliśmy losy jej serialowej bohaterki, której przyszło zapłacić za błędy młodości. Aktorka opowiada o realizacji życiowych marzeń i o tym, jak trafiła do... cyrku!

 • Na Wspólnej

  Emilka jest w ciąży. Zwierza się Rudej myśląc, że pozostanie to tajemnicą. Zszokowana dzwoni do matki i prosi, by ta jak najszybciej przyjechała. Zimińscy...

 • Najlepsi debiutanci polskiego kina

  MIjający rok nie był sezonem aktorskich debiutów. Jedynym nowicjuszem, który zdołał wybić się ponad przeciętność rywalizując z bardziej doświadczonymi artystami, okazał się odtwórca roli Magika w filmie "Jesteś bogiem" - Marcin Kowalczyk. Nie znaczy to, że brakuje nazwisk, które warto obserwować w najbliższej przyszłości.

 • Na Wspólnej

  ...sobie nowe zajęcie z dala od show-biznesu. Poszukiwania pracy przerywa Dziedzicowi niespodziewana wizyta Anity Wrzos. Aktorka boi się o swoje życie. Pokazuje Sławkowi list z pogróżkami i błaga go o pomoc. Emilka przyznaje się do spotkań ze sponsorem. Zapewnia, że między nią a Dawidem do niczego nie doszło. Agnieszka musi pojąc decyzje, czy powiedzieć o wszystkim Rafałowi i Tosi.

 • Na Wspólnej

  ...sobie nowe zajęcie z dala od show-biznesu. Poszukiwania pracy przerywa Dziedzicowi niespodziewana wizyta Anity Wrzos. Aktorka boi się o swoje życie. Pokazuje Sławkowi list z pogróżkami i błaga go o pomoc. Emilka przyznaje się do spotkań ze sponsorem. Zapewnia, że między nią a Dawidem do niczego nie doszło. Agnieszka musi pojąc decyzje, czy powiedzieć o wszystkim Rafałowi i Tosi.

 • Emilia Komarnicka-Klynstra i Anita Sokołowska: Koniec żalu!

  Poróżnił je mężczyzna. Dziś po nieporozumieniach między aktorkami i wzajemnych pretensjach z przeszłości nie ma śladu. Co je do siebie zbliżyło?

 • Biorę sprawy w swoje ręce!

  Przed wakacjami z zapartym tchem śledziliśmy losy jej serialowej bohaterki, Emilki, której przyszło zapłacić za błędy młodości. Aktorka Katarzyna Pyszyńska opowiedziała nam o realizacji życiowych marzeń i o tym... jak trafiła do cyrku!

 • Katarzyna Łaniewska: Przez prawicowe poglądy uważają mnie za "trędowatą"!

  Ma sentyment do wszystkiego, co łączy się z Polską. "Jestem wielką patriotką" - mówi Katarzyna Łaniewska (82 l. ). Takie wychowanie aktorka wyniosła z rodzinnego domu w Łodzi.

 • Najbardziej oczekiwane potomstwo!

  Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska potwierdziła, że ona i jej partner, wokalista zespołu Audiofeels - Patryk Ignaczak - spodziewają się dziecka! Pod koniec września aktorka i dziennikarka wystąpiła(...). Wcześniej aktorka pojawiła się na otwarciu sklepu z ubrankami dziecięcymi. Wendzikowska zdradziła wówczas, że jej wzrok szczególnie przyciągnęła maleńka różowa sukienka... Jednak dziennikarce Agnieszce...

Zdjęcia na temat: emilka na wspolnej aktorka
Wideo na temat: emilka na wspolnej aktorka
 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...