• Informacje na temat:

  emily blunt plotki

Artykuły na temat: emily blunt plotki
 • Blunt i Krasinski zostali rodzicami

  Angielska aktorka Emily Blunt, znana z komedii "Diabeł ubiera się u Prady", w niedzielę, 16 lutego, urodziła córeczkę. Radosną nowiną podzielił się ze światem ojciec maleństwa - amerykański gwiazdor o polskich korzeniach John Krasinski.

 • Blunt i Krasinski zostaną rodzicami

  Emily Blunt, znana widzom na całym świecie z udziału w komedii "Diabeł ubiera się u Prady", oraz jej mąż, amerykański aktor o polskich korzeniach, John Krasinski zostaną rodzicami. Para od trzech lat starała się o dziecko.

 • Cieszy się na 30. urodziny

  Jedni chcą ukryć swój wiek, inni się nim chwalą. Dla brytyjskiej aktorki Emily Blunt fakt, że w przyszłym roku skończy 30 lat nie odgrywa wielkiej roli. Cieszy się na urodziny i nie zamierza się załamywać, że jest coraz starsza.

 • Matt Damon: Ślub po latach

  Saint Lucia, rajska wyspa na Morzu Karaibskim, sprzyja romantycznym uniesieniom. Tam w sobotę, 13 kwietnia, przysięgę małżeńską odnowili Matt Damon z Lucianą Barroso. Życzenia zakochanym złożyli osobiście m.in. Ben Affleck i Catherine Zeta-Jones.

Wideo na temat: emily blunt plotki
 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

 • Siostra twojej siostry

  Emily Blunt w niezależnej komedii pełnej pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień. Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto chce się z kim przespać? Doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić...

 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...