• Informacje na temat:

  emily deschanel aktorka

Artykuły na temat: emily deschanel aktorka
 • "Kości": Emily Deschanel spodziewa się drugiego dziecka!

  Aktorka Emily Deschanel, czyli dr Brennan z serialu "Kości", za parę miesięcy przywita na świecie swoją pociechę. Sprawdź szczegóły!

 • Deschanel bała się swojej siostry

  Zooey Deschanel dorastała w przekonaniu, że jej siostra jest kosmitką, która chce ją zabić.

 • "Jess i chłopaki": Zooey Deschanel jest w ciąży!

  Aktorka Zooey Deschanel, czyli Jessica Day z "Jess i chłopaków", oraz jej partner, Jacob Pechenik, spodziewają się pierwszego potomka.

 • Znalazła nową miłość

  Zooey Deschanel szybko znalazła pocieszenie po rozwodzie z Benem Gibbardem. W trakcie imprezy promującej film "Magic Mike" w Los Angeles pojawiła się u boku scenarzysty Jamiego Lindena.

 • Sposób na życie Emily Deschanel

  ...- Weganizm to nie dieta, a sposób życia, nienoszenie skór, wełny, futer - twierdzi Emily. Jej pasją jest walka o prawa zwierząt. 35-letnia gwiazda nie je mięsa od chwili, gdy przeczytała w szkole książkę "Diet for a New America" i dowiedziała się dokładnie, skąd biorą się befsztyki... Zresztą ta "biblia wegetarianizmu" zmieniła życie nie tylko Emily - szacuje się, że od publikacji książki w 1987

 • Kogo uwielbiają nastolatki?

  Ogłoszono nominacje do nagród Teen Choice Awards 2007. To wyjątkowe wyróżnienia, gdyż laureaci zostają wyłonieni poprzez głosowanie internetowe, a swe głosy mogą oddawać jedynie osoby w wieku od 13 do 19 lat.

 • Została mamą

  Gwiazda "Kości", Emily Deschanel, urodziła 21 września swoje pierwsze dziecko!

 • W dzień gorącego lata...

  Pierwszy dzień lata to dla wszystkich z nas synonim początku wakacji. Nie inaczej myślą dystrybutorzy kinowi, którzy na najbliższy piątek przygotowali tylko trzy premiery. W związku z oficjalnym rozpoczęciem sezonu ogórkowego postanowiliśmy przypomnieć wam najlepsze wakacyjne filmy. Z "latem" w tytule.

 • Często się tłumaczy

  Dr Temperance Brennan jest antropologiem. Powtarza, że lepiej rozumie martwych, niż żywych. Grająca ją Emily Deschanel często musi się tłumaczyć, dlaczego nie wie tego, co wie jej bohaterka.

 • Będzie kolejny sezon popularnego serialu

  Po wielu miesiącach walki i niepewności negocjacje dobiegły końca. Powstanie 8. sezon "Gotowych na wszystko", a jego gwiazdy zarobią krocie!

Zdjęcia na temat: emily deschanel aktorka
Wideo na temat: emily deschanel aktorka
 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...

 • Obcy we mnie

  Rebecca i Julian z radością i niecierpliwością oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Gdy tylko niemowlę pojawia się na świecie, wszystko wydaje się układać pomyślnie. Jednak, mimo miłości macierzyńskiej, Rebecca zaczyna odczuwać niewyjaśniony strach i bezsilność w obecności maleńkiej istoty, która jej potrzebuje. Z każdym dniem coraz bardziej uświadamia sobie swoją bezradność. Pogrążając się w ciemności, młoda matka zaczyna zdawać sobie sprawę, że stanowi zagrożenie dla własnego...

Dyskusje na temat: emily deschanel aktorka