• Informacje na temat:

  emily mortimer aktorka

Artykuły na temat: emily mortimer aktorka
 • Gwiazda "Newsroomu" na planie nowego filmu

  Emily Mortimer - gwiazda serialu "Newsroom", dołączyła do obsady filmu "Ten Thousand Saints". To kolejna propozycja filmowa Mortimer, która w ostatnim czasie poświęciła się telewizji.

 • Emily Mortimer wskakuje do pociągu

  Emily Mortimer ( "Wszystko gra" ) dołączyła do obsady filmu "Transsiberian" w reżyserii Brada Andersona ( "Mechanik" ).

 • ​"Newsroom": Spektakularny finał

  ...bohaterów, Willa (Jeff Daniels) oraz Mackenzie (Emily Mortimer), dlatego zaplanował niesamowitą scenę ślubu.      -Zaczynając ten serię wiedziałem, że będą musieli wziąć ślub. Ale to nie będzie taki(...)Sorkin nie chciał jednak zdradzić zbyt wielu szczegółów, ujawniając jedynie, że w serialu pojawi się nowa twarz - Kat Dennigns.   Aktorka znana z takich produkcji jak "Thor", czy "Dwie spłukane...

 • Emily Mortimer wśród 10 tysięcy świętych

  Emily Mortimer - gwiazda serialu "Newsroom", dołączyła do obsady filmu "Ten Thousand Saints".

 • Kate Winslet: "Nie" dla Allena

  Kilkanaście dni temu media obiegła informacja, że Kate Winslet ( "Titanic" , "Życie za życie" ) zagra w najnowszym filmie Woody'ego Allena ( "Koniec z Hollywood" , "Życie i cała reszta" ). Aktorka postanowiła jednak wycofać się w projektu, kiedy zorientowała się, że napięte zawodowe kalendarze jej i jej męża nie pozostawią wiele czasu na kultywowanie życia rodzinnego.

 • Woody Allen: Londyn zamiast NY

  Woody Allen ( "Życie i cała reszta" ) po raz pierwszy zrealizuje film poza Nowym Jorkiem. Latem w Londynie na planie nowej produkcji reżysera spotkają się dwie brytyjskie aktorki Kate Winslet ( "Zakochany bez pamięci" ) i Emily Mortimer ( "Młody Adam" ) oraz Irlandczyk Jonathan Rhys Meyers ( "Przejażdżka z diabłem" ).

 • W. Allen: Więcej S. Johansson!

  Scarlett Johansson ( "Dziewczyna z perłą" , "W doborowym towarzystwie" ), która niedawno skończyła pracę na planie obrazu "Match Point", najnowszego filmu Woody Allena ( "Życie i cała reszta" , "Melinda i Melinda" ), latem ponownie spotka się z reżyserem. Młoda aktorka zagra główną rolę w kolejnym obrazie Allena.

 • Londyńscy krytycy nominują

  Dreszczowiec "Młody Adam" i morskie widowisko "Pan i władca: Na krańcu świata" otrzymały najwięcej nominacji do nagród Londyńskiego Stowarzyszenia Krytyków Filmowych (London Film Critics' Circle Awards). Aż pięć nominacji przypadło natomiast kontrowersyjnym irlandzkim "Siostrom Magdalenkom" .

 • Tilda Swinton tropi nazistów

  Tilda Swinton ("Orlando", "Na samym dnie" ) wystąpi u boku Michaela Caine'a filmie "The Statement", który w oparciu o powieść Briana Moore'a przygotowuje Norman Jewison. Prace na planie obrazu rozpoczynają się wiosną w Europie. Autorem scenariusza opowieści jest Ronald Hardwood.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.

Wideo na temat: emily mortimer aktorka
 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...