• Informacje na temat:

  eminem aktor

Artykuły na temat: eminem aktor
 • Jakiej muzyki słucha Marcin Dorociński?

  Aktor nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Jakie gatunki muzyczne preferuje? Okazuje się, że lubi każdą muzykę, byleby była dobra. Oto przykłady...

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

 • Sacha Baron Cohen chciał obrazić Camerona

  .... 38-letni aktor został ostatecznie usunięty z listy osób wręczających Oscary, mimo że Cameron zapewnił, że nie miałby nic przeciwko temu skeczowi. "Nic o tym nie wiem... Nie odpowiadam za produkcję gali(...) kroczem na głowie Eminema:

 • Ed Sheeran dziś w Warszawie. "Hobbit" zaprowadził go na szczyt

  Dzięki piosence "I See Fire" z filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga" niezbyt urodziwy rudzielec Ed Sheeran stał się gwiazdą światowej wielkości. W piątek 13 lutego po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce - w hali Torwar w Warszawie.

 • Grozi Eminemowi: "Przekroczyłeś linię"

  Aktor i raper Nick Cannon, prywatnie mąż piosenkarki Mariah Carey, ponownie zaatakował Eminema. Stało się to w telewizyjnym programie "Piers Morgan Tonight".

 • Eminem znany jest z dość nietypowych pomysłów dotyczących jego teledysków. W najnowszym wideoklipie do utworu "Purple Hills" nagranego wspólnie w formacją D12, kontrowersyjny raper wcielił się w postać... Supermana. D12 to pierwszy zespół, który wydał swój album za pośrednictwem należącej do Eminema wytwórni Shady Records.

 • Eminem: Romantyczne ballady?

  Eminem ukaże wkrótce światu swe romantyczne oblicze. Zły chłopiec współczesnej sceny muzycznej ma zamiar nagrać własne wersje klasycznych piosenek miłosnych, takich jak "Moon River" Andy'ego Williamsa czy "Puff The Magic Dragon", wykonywanej niegdyś przez amerykańską grupę Peter, Paul And Mary.

 • Eminem: Koncerty i filmy

  Eminem, kontrowersyjny amerykański raper, latem przyszłego roku wystąpi w Europie. Jednak nie mniej od planów związanych z koncetami na żywo, jego myśli zaprząta obecnie kariera filmowa. Po sukcesie filmu "8 Mile", w którym gwiazdor hip-hop zadebiutował jako aktor, został on zarzucony propozycjami kolejnych ról.

 • Eminem we współczesnym westernie

  Eminem ( "8 mila" ) dołączył do obsady filmu "Have Gun - Will Travel". Będzie to film oparty na serial u telewizyjnym, który emitowany był w USA w latach 1957 - 1963.

 • Raper i aktor jurorem show?

  Gwiazdor rapu - Eminem - pragnie dołączyć do jury w brytyjskim telewizyjnym konkursie talentów "The X Factor". Muzyk twierdzi, że dzięki swojemu doświadczeniu, byłby idealny w roli jurora.

Wideo na temat: eminem aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...