• Informacje na temat:

  eminem i kim

Artykuły na temat: eminem i kim
 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Eminem wystąpił w "The Interview"

  Raper załapał się na epizod w najczęściej wspominanym filmie ostatnich tygodni "The Interview" (pol. "Wywiad ze Słońcem Narodów").

 • Muzyka łagodzi obyczaje? Raczej nie w Guantanamo

  Tortury można przeprowadzać w różny sposób. Jak pokazuje niedawno opublikowany raport Komisji Senatu USA w dzisiejszych czasach można stosować jeszcze bardziej wymyślne środki przekonywania więźniów niż było to kilkadziesiąt lub kilkaset lat temu. Jedną z metod, stosowanych przez żołnierzy Stanów Zjednoczonych było puszczanie więźniom muzyki.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Eminem naprawił relacje z byłą żoną

  Zanosi się na to, że gwiazdor rapu Eminem po raz kolejny wróci do Kim Mathers.

 • Eminem płacze

  Eminem jest dumny z teledysku do utworu "Mockingbird", w którym można obejrzeć fragmenty prywatnych filmów pokazujących życie rodzinne rapera. W jego opinii to najlepszy wideoklip, jaki uda mu się kiedykolwiek zrobić.

 • Eminem nie rozwodzi się!

  Marshall Bruce Mathers, znany bardziej jako Eminem, kontrowersyjny biały raper amerykański, którego prestiżowy tygodnik "Time" wybrał "Człowiekiem roku 2000", nie rozwiedzie się ze swoją żoną Kim Mathers, matką jego czteroletniej córki Hailie Jade Scott. Tę sensacyjną informację ujawnili w czwartek, 14 grudnia, prawnicy małżonki rapera.

 • Eminem sobie poradzi

  Eminem przeżywa ostatnio trudne chwile - amerykański artysta rozwodzi się z żoną Kim Mathers, a kilkanaście dni temu zastrzelono Proofa, jednego z najlepszych przyjaciół rapera. Jednak według 50 Centa "Em" da sobie radę w tych trudnych chwilach.

 • Kim Basinger matką Eminema

  Kim Basinger, niezapomniana gwiazda takich produkcji jak "Dziewięć i pół tygodnia", "Tajemnice Los Angeles" czy "Batman" wystąpi w obrazie "The Untitled Detroit Project". Jej filmowym partnerem będzie nie kto inny jak amerykański raper Eminem, kóry zadebiutuje w roli aktora. 48-letnia Basinger wcieli się w matkę kontrowersyjnego muzyka.

Wideo na temat: eminem i kim
 • Who Am I. Możesz być kim chcesz

  Utrzymany w klimacie kultowych filmów "Sala samobójców" i "Biegnij Lola, biegnij" film opowiada historię młodego nieudacznika, zafascynowanego technologiami komputerowymi, który dołącza do grupy idealistów włamujących się do serwerów korporacji czy grup stosujących sprzeczne z normami moralnymi chwyty (zebranie skinheadów, serwer firmy kosmetycznej przeprowadzającej doświadczenia na zwierzętach). Po kilku udanych akcjach pragną oni uznania legendy hakerów, człowieka ukrywającego się pod...

 • Doonby. Każdy jest kimś

  Sam Doonby, tajemniczy i przystojny włóczęga, pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Kiedy równie niespodziewanie jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność, lub brak jednej osoby. Współczesna historia Sama Doonby'ego przeplata się z opowieścią sprzed 40 lat o jego matce, która zachodzi w niechcianą ciążę. W...

 • Arirang

  "Arirang" Kim Ki-duka, koreańskiego mistrza kina metafizycznego, nagrodzony Un Certain Regard Award na tegorocznym festiwalu w Cannes, to - jak piszą krytycy - piękna i frustrująca, do bólu szczera, filmowa psychoterapia. Po wypadku na planie poprzedniego filmu Sen Kim Ki-duk spędza dwa lata na dobrowolnym wygnaniu, w nieogrzewanej chacie na koreańskiej prowincji. Żyje jak pustelnik, bez bieżącej wody i ogrzewania, pośród walających się pamiątek po dawnych sukcesach. W dialogu ze sobą z...