• Informacje na temat:

    eminem i rihanna

Artykuły na temat: eminem i rihanna
  • Rihanna pozwana przez fotografa

    ...z jego zdjęć. Rihanna jest jedną z największych gwiazd r'n'b, sprzedała ponad 25 mln płyt na całym świecie, a przeboje takie jak "Umbrella" czy "What's my name" długo gościły na szczytach list przebojów(...) obiektywem stanęły największe i najbardziej kontrowersyjne gwiazdy tego świata między innymi Avril Lavigne, Eminem, Angelina Jolie, Madonna, Christina Aguilera, Amanda Lepore, Elton John, Britney Spears...

  • Eminem: Skandalista Slim Shady

    Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

  • "To najpiękniejsza kobieta świata"

    Rihanna wyznała, że marzy o współpracy z brytyjską piosenkarką Cheryl Cole , którą uważa za "najpiękniejszą kobietę, jaką kiedykolwiek spotkała".

  • Rihanna powraca do Polski? Koncert ma się odbyć na Stadionie Narodowym w Warszawie

    Według nieoficjalnych informacji w lipcu 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie ma się odbyć koncert Rihanny!

  • Triumf Beyonce

    ..., R. Fenty, M. Riddick, Kanye West & E. Wilson (Jay-Z, Rihanna & Kanye West) Najlepszy Album Rap: "Relapse" Eminem(...) Horse"). Po trzy nagrody zebrali: Black Eyed Peas i Kings Of Leon (Nagranie Roku, piosenka "Use Somebody"). Dwa wyróżnienia Grammy odebrali Eminem, Lady GaGa, Maxwell, Jason Mraz, Beli Fleck, Michal...

  • Grammy 2015: Sam Smith triumfuje

    Brytyjski wokalista Sam Smith został królem wieczoru na 57. gali wręczenia nagród Grammy.

  • Eminem i Rihanna: Czy to jest przyjaźń czy to jest... zarabianie?

    W niedzielę, 13 kwietnia, Eminem i Rihanna wystąpili razem podczas gali MTV Movie Awards, a w sierpniu ruszają w duecie na koncertowe tournee. Wspólnicy w interesach czy prawdziwi przyjaciele? Sprawdźmy.

  • Rihanna znów z Eminemem!

    Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących nowej płyty Rihanny zatytułowanej "Loud".

  • Eminem i Rihanna patrzą w przeszłość (teledysk "The Monster")

    Prawie milion odtworzeń w kilkanaście godzin zanotował teledysk "The Monster" - kolejny duet Eminema i Rihanny.

  • Eminem i Rihanna znów nagrają duet?

    Po wielkim sukcesie singla "Love The Way You Lie" Eminem i Rihanna planują nagranie kontynuacji tego utworu.

Wideo na temat: eminem i rihanna
  • Battleship: Bitwa o Ziemię

    Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

  • To już jest koniec

    Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.