• Informacje na temat:

  eminem kobieta

Artykuły na temat: eminem kobieta
 • "To najpiękniejsza kobieta świata"

  .... Gwiazda przyznała także, iż jest zachwycona Cheryl Cole i uważa ją za "najpiękniejszą kobietę". "Ona jest niesamowita. Myślę, ze to najpiękniejsza kobieta, jaką kiedykolwiek widziałam. Zastanawiam(...). Rihanna planuje także powrócić do współpracy z raperem Eminemem, z którym nagrała utwór "Love The Way You Lie". "Eminem to geniusz. To jeden z najbardziej błyskotliwych poetów w tym biznesie. Słowa...

 • Charli XCX: Słowa Eminema są obrzydliwe

  W najnowszym utworze "Vegas" Eminem grozi Iggy Azalei gwałtem. Na słowa utworu zdecydowanie odpowiedziała sama raperka, a ostatnio także jej koleżanka z przeboju "Fancy" - Charli XCX.

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Grammy 2015: Poznaliśmy nominowanych!

  Zobacz, kto tym razem powalczy o "muzycznego Oscara"! Ceremonia wręczenia nagród Grammy odbędzie się 8 lutego w Los Angeles.

 • Eminem naprawił relacje z byłą żoną

  Zanosi się na to, że gwiazdor rapu Eminem po raz kolejny wróci do Kim Mathers.

 • Eminem i Rihanna znów nagrają duet?

  Po wielkim sukcesie singla "Love The Way You Lie" Eminem i Rihanna planują nagranie kontynuacji tego utworu.

 • Babcia skarży Eminema

  70-letnia Harlene Stein pozwała do sądu Eminema. Kobieta twierdzi, że sławny raper bez zezwolenia wykorzystał w jednym ze swych utworów fragment kompozycji jej nieżyjącego męża. Zagrożeni są również producent Dr. Dre oraz wytwórnia płytowa, z którą związany jest gwiazdor hip hopu.

 • Nowe kłopoty Eminema

  Eminem, kontrowersyjny biały amerykański raper, nigdy chyba nie uwolni się od kłopotów. Już wkrótce czeka go kolejna rozprawa w sądzie. Tym razem pozew przeciwko artyście wniosła obywatelka Kanady, którą uraziły teksty piosenek autora "The Real Slim Shady".

 • Silna więź Eminema i Rihanny

  Pochodząca z Barbadosu Rihanna zaprzyjaźniła się z Eminemem po tym, jak nagrali razem przebój "Love The Way You Lie". Ostatnio raper pojawił się nawet na jej koncercie.