• Informacje na temat:

  eminem miley cyrus

Artykuły na temat: eminem miley cyrus
 • Lady Gaga triumfuje na rozdaniu nagród MTV

  ..., Shakiry, Kida Rocka i Miley Cyrus.(...)Lady Gaga została nagrodzona w aż trzech kategoriach: dla najlepszej wokalistki, artystki pop i za najlepszą piosenkę "Bad Romance". W ostatniej kategorii pokonała m.in. utwór Eminema i Rihanny "Love...

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Grammy 2015: Poznaliśmy nominowanych!

  Zobacz, kto tym razem powalczy o "muzycznego Oscara"! Ceremonia wręczenia nagród Grammy odbędzie się 8 lutego w Los Angeles.

 • Wielka Brytania: Podwójne zwycięstwo Miley Cyrus!

  Amerykańska wokalistka Miley Cyrus otwiera dwa najważniejsze zestawienia muzyczne na Wyspach.

 • Miley Cyrus na MTV EMA 2013

  Po raz drugi na gali MTV EMA wystąpi Miley Cyrus, o której ostatnio było bardzo głośno za sprawą m.in. gali MTV VMA i klipu "Wrecking Ball".

 • USA: Rewelacyjny Eminem, Avril Lavigne słabo

  Nowy album Eminema - "The Marshall Mathers LP 2" - wylądował na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Stanach Zjednoczonych.

 • Eminem wciąż na szczycie

  Eminem utrzymał pozycję lidera na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych.

 • Eminem: milion płyt w tydzień!

  Nowy album Eminema zatytułowany "Relapse" notuje rewelacyjne wyniki sprzedaży.

 • Eminem przebojowy jak nigdy?

  Podwójny triumf Eminema w amerykańskich zestawieniach - album "Recovery" utrzymał prowadzenie na liście bestsellerów płytowych, natomiast nowy singel "Love The Way You Lie", z gościnnym udziałem Rihanny, to najczęściej ściągana piosenka w sieci.

 • Eminem nie ma sobie równych

  Po raz czwarty z rzędu na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się płyt na świecie znalazł się Eminem z albumem "Recovery". Wydawnictwo odnotowało tygodniową sprzedaż na poziomie 351 tys. egzemplarzy.

Wideo na temat: eminem miley cyrus
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...