• Informacje na temat:

  eminem plotki

Artykuły na temat: eminem plotki
 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Eminem zdementował

  Podczas jednego z występów w Stanach Zjednoczonych Eminem zdementował pojawiające się od jakiegoś czasu w mediach plotki o zakończeniu swojej kariery.

 • Zszokowana matka Eminema

  Matka amerykańskiego rapera Eminema skrytykowała ludzi, którzy rozpuszczali plotki głoszące, że jej syn zginął w miniony weekend w wypadku samochodowym. Tego typu informacje obiegły muzyczny świat w niedzielę, 17 grudnia, ale następnego dnia zostały oficjalnie zdementowane.

 • Eminem: Koniec emerytury

  "Eminem wraca do studia" - ujawnił amerykański raper Akon, który współpracuje z najsłynniejszym białym hiphopowcem nad nowym albumem. Tym samym plotki o przedwczesnej emeryturze "Ema" należy włożyć między bajki.

 • Eminem nie żyje?

  Wiadomość o domniemanej śmierci Eminema, amerykańskiego rapera, podana rzekomo w weekend na internetowych stronach MTV, okazała się całkowicie nieprawdziwa. Rzecznik artysty potwierdził, że Eminem żyje i czuje się bardzo dobrze, a plotka o jego śmierci pojawiła się w Internecie już tydzień temu i w końcu przedostała się do mediów.

 • Eminem kończy z rapowaniem?

  Eminem, najpopularniejszy obecnie raper na świecie, zapowiedział zakończenie aktywności koncertowej. Pojawiły się także plotki , że płyta "Encore" z 2004 roku może być ostatnim albumem w dyskografii artysty, które chce się skoncentrować na działalności producenckiej.

 • Eminem: To już koniec?

  Czyżby kariera muzyczna Eminema, najsłynniejszego rapera na świecie, dobiegła końca? Na to wskazywałby tytuł najnowszego wydawnictwa artysty ("Curtain Call" czyli "Kurtyna w dół") oraz kilka ostatnich wydarzeń w jego życiu.

 • Eminem odwołał trasę po Europie

  Smutna informacja dla fanów wybierających się na europejskie koncerty Eminema - raper odwołał tournee po Starym Kontynencie. Przyczyną tej decyzji jest skrajne wyczerpanie artysty.

 • Będzie się działo!

  Bob Dylan, Eminem, Green Day, Lil Wayne, The Black Eyead Peas, 50 Cent - prezentujemy najważniejsze światowe premiery płytowe najabliższych tygodni.

 • Megan Fox pojawi się w klipie Eminema?

  Wygląda na to, że teledysk do utworu "Love The Way You Lie" Eminema będzie miał gwiazdorską obsadę.

Wideo na temat: eminem plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.