• Informacje na temat:

  emma bunton teraz

Artykuły na temat: emma bunton teraz
 • Emma Bunton na kolacji. Tak teraz wygląda blondynka ze "Spice Girls"!

  Emma Bunton (40 l.) była swego czas jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek na świecie. Dziś jest już nieco zapomniana, ale fani "Spice Girls" z pewnością w dalszym ciągu pamiętają jej występy z grupą reszty dziewczyn. Niedawno paparazzi spotkali artystkę na kolacji. Wcale nie uciekała przed błyskiem fleszy, wręcz przeciwnie! Porównajcie aktualne i stare fotki Emmy. Bardzo się zmieniła?

 • Potłuczone lustra. Wywiad z Charli XCX

  - Bycie kobietą w świecie popu prowokuje stereotyp, że tylko stoję na scenie i wyśpiewuję piosenki, które ktoś włożył mi w usta - obrusza się w rozmowie z Interią znana z przeboju "Fancy" Charli XCX.

 • Spice Girl marzy o kolejnym dziecku

  Emma Bunton , która ma już dwuletniego syna Beau, zapragnęła powiększyć jeszcze swoją rodzinę i postarać się ze swoim partnerem Jadee'm Jonesem o drugą pociechę.

 • Emma Bunton: Mam kontrakt!

  Jak już wcześniej informowaliśmy, Emma Bunton, jedna z byłych wokalistek Spice Girls, szykuje się do powrotu na listy przebojów. Angielska piosenkarka zaryzykowała, pomimo że jej działań nie wspierała żadna wytwórnia. Teraz sytuacja uległa podobno zmianie, ale Emma nie chce zdradzić, z która firmą podpisała kontrakt.

 • Mel B urodziła córeczkę!

  Byłe członkinie Spice Girls rodzą dzieci na potęgę! W maju synka doczekała się Emma Bunton, a w lipcu na świecie pojawiła się długo wyczekiwana córeczka Victorii Beckham. Teraz mamą została Scary Spice Melanie Brown ...

 • Emma Bunton zwolniła menedżerkę

  Emma Bunton niespodziewanie zwolniła z pracy swoją menedżerkę Nancy Phillips. Powodem decyzji jest niepowodzenie jej ostatniego singla "We're Not Gonna Sleep Tonight" i ogólnie brak solowych sukcesów wokalistki, członkini grupy Spice Girls.

 • Mel C. spodziewa się dziecka

  ...dzieci każdej z dziewczyn. Nie mogę się już doczekać swoich" - mówiła podekscytowana gwiazda. Teraz artystka dołączy do klubu mam, które tworzą jej koleżanki z zespołu: Geri Halliwell, Melanie Brown, Emma Bunton, i Victoria Beckham. Jej potomek będzie siódmym Spice baby. Panie nie mogą się już doczekać narodzin dziecka Mel C. i czekają chwili, by móc udzielić jej kilku rodzicielskich wskazówek...

 • Brytyjska wokalistka Emma Bunton, znana także jako Baby Spice ze Spice Girls, nawiązała współpracę z Bryanem Adamsem. Oboje połączyli swe siły przy pracy nad pierwszym solowym albumem członkini Spice Girls. Jak twierdzi Emma, na płycie nie znajdzie się jednak ani jeden utwór śpiewany przez nich w duecie.

 • Victoria nie chce powrotu do Spice Girls

  ...dobre pożegnać się z mikrofonem, aby poświęcić się projektowaniu ubrań. Teraz, jak donosi brytyjska gazeta "Daily Mirror", ta żeńska grupa, która zawojowała rynek muzyczny w latach 90., znów planuje wrócić do gry. Geri Halliwell, Melanie Brown, Emma Bunton oraz Melanie Chisholm mają jednak twardy orzech do zgryzienia - przekonanie Beckham do powrotu na scenę. "Dziewczyny są takie podekscytowane...

 • Emma Bunton zagra w filmie

  Emma Bunton, brytyjska wokalistka pop, znana fanom także jako Baby Spice z grupy Spice Girls, doczekała się wreszcie propozycji wystąpienia w filmie. Trzeba przyznać, że jest to oferta, którą raczej ciężko będzie jej odrzucić. Jak podaje jeden z internetowych serwisów, ma zagrać u boku Tiny Turner w filmowej wersji musicalu "Starlight Express".