• Informacje na temat:

  emma forrest alicja bachleda

Artykuły na temat: emma forrest alicja bachleda
 • Co z "romansem" Bachledy-Curuś?

  Co nas nie zabije, to nas wzmocni - Alicja Bachleda-Curuś to udowodniła. Nie rozpamiętuje już fiaska związku z Colinem Farrellem . Robi karierę. Na horyzoncie pojawił się inny mężczyzna.

 • Nowa miłość Bachledy-Curuś?

  Co nas nie zabije, to nas wzmocni - Alicja Bachleda-Curuś to udowodniła. Nie rozpamiętuje już fiaska związku z Colinem Farrellem. Robi karierę. Na horyzoncie pojawił się też inny mężczyzna.

 • Chcą ośmieszyć Alicję!

  Niedawno opublikowana publikacja Emmy Forrest "Twój głos w mojej głowie", w której pisarka opisała intymne szczegóły swojej relacji z Colinem Farrellem, wywołała w Polsce skandal. Choć w książce nie pada ani razu nazwisko Farrella czy Bachledy-Curuś, zainteresowani nie mają wątpliwości, o kogo chodzi. Film ma być nie mniej kontrowersyjny. "Alicja jest tym zdruzgotana. Dobrze wie, co była Colina...

 • Bachleda-Curuś: Perfidna uwodzicielka?

  Ciężka choroba ojca, plotki o tym, że jest uwodzicielką i ma ogromne wymagania finansowe - zbyt dużo ostatnio spada na głowę Alicji Bachledy-Curuś!

 • Colin zostawił Alicji dom

  ..., który do sądu wpłynął w 2007 roku, domagała się 10 milionów dolarów odszkodowania. Nikt nie uwierzył w jej historię. Z Emmą Forrest, pisarką i dziennikarką, Colin dzielił życie ponad rok. Ich...

 • Farrell zdradza Bachledę-Curuś?

  - Jest naprawdę cudowna i piękna. Niesamowicie inteligentna, bystra, utalentowana, kreatywna, hojna... - mówi 34-letni Colin Farrell. Kim tak zachwyca się irlandzki przystojniak? Niestety, nie Alicją Bachledą-Curuś, matką jego rocznego synka, Henry'ego Tadeusza.

 • To już oficjalne: Alicja Bachleda-Curuś i hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell są razem. Czas pokaże, czy to coś poważnego, ale na razie aktorzy są w sobie bardzo zakochani.

 • Rodzina Farrella zaakceptuje Alicję?

  ...zaszczytu obcowania z jego matką. Z tego powodu zakończył się nawet jego ostatni romans z pisarką i dziennikarką Emmą Forrest. Kobieta nalegała, by aktor przedstawił ją rodzinie. Ta nie wyraziła jednak(...), Joanną Krupą, Shakirą. Sypiał z wieloma anonimowymi kobietami, często swoimi fankami. Przez cztery miesiące był żonaty z Amelią Warner. Zobacz również: Brat Bachledy-Curuś potwierdza: Alicja...

 • Odkąd Alicja Bachleda-Curuś (26 l.) pojawiła się na lotnisku w Los Angeles z zaokrąglonym brzuszkiem, zainteresowanie jej osobą perwersyjnie wręcz wzrosło. Tym razem na temat związku Colina Farrella (33 l.) z polską aktorką wypowiedziała się jedna z jego byłych kochanek.

 • Powstanie film o miłości Colina i Alicji

  ...burzliwym życiu prywatnym Colina Farrella (34 l.). Aktor nie ma powodów do radości. Producenci zaproponowali pracę nad scenariuszem jego byłej kochance Emmie Forrest, która jest autorką książki o swoim romansie z Colinem. "Emma zemści się teraz za wszystkie upokorzenia, jakie przeszła. Przejedzie się po Colinie i Alicji, bo właśnie dla Polki została porzucona przez gwiazdora" - czytamy. Jedną...