• Informacje na temat:

  emma heming

Artykuły na temat: emma heming
 • ...szczęśliwa już kilka lat, nadal niektórzy dziwią się, że Emma Heming zdecydowała się na związek z aktorem. Niedawno oboje pojawili się na imprezie celebryckiej. Żona Willisa postanowiła pochwalić się tym(...)Były mąż Demi Moore kilka lat temu zakochał się w młodszej od siebie o 24 lata aktorce Emmie Heming. Ze względu na różnicę wieku związek pary początkowo budził sporo kontrowersji. Aktorzy jednak...

 • Bruce Willis będzie ojcem

  Emma Heming, żona Bruce'a Willisa, jest w ciąży. Będzie to pierwsze dziecko pary.

 • Bruce Willis o swojej patchworkowej rodzinie!

  Bruce Willis (60 l.) i jego druga żona Emma Heming (36 l.) przyjaźnią się z Demi Moore (52 l.).

 • Prowokacyjny Bruce Willis

  Bruce Willis (54 l.) znów szokuje. Tym razem za sprawą odważnej sesji zdjęciowej ze swoją poślubioną w marcu żoną Emmą Heming (32 l.) dla magazynu "W".

 • Bruce Willis szczęśliwy z Emmą

  ...55-letni hollywoodzki "twardziel" - Bruce Willis - jest obecnie bardzo szczęśliwy, co zawdzięcza swojej młodej żonie, 31-letniej modelce i aktorce Emmie Heming .

 • Bruce Willis będzie ojcem (po raz piąty!)

  Bruce Willis i Emma Heming spodziewają się drugiego dziecka - wynika z informacji amerykańskich serwisów. Gwiazdor ma także trzy córki z poprzedniego małżeństwa z Demi Moore.

 • Bruce Willis: Jego żona pokazała nowo narodzoną córeczkę!

  Bruce Willis (59 l.) i Emma Heming (35 l.) niedawno zostali rodzicami drugiej córeczki. Żona aktora pokazała na Instagramie zdjęcie najmłodszej pociechy.

 • Bruce Willis po raz czwarty ojcem

  Hollywoodzki gwiazdor Bruce Willis i jego druga żona, projektantka i modelka Emma Heming, zostali rodzicami. W niedzielę na świat przyszło pierwsze dziecko pary, a jednocześnie czwarta córka aktora - Mabel Ray Willis.

 • Bruce Willis znów zostanie ojcem!?

  Wiele wskazuje na to, że Bruce Willis (58 l.) i jego żona Emma Heming (35 l.) spodziewają się kolejnego dziecka!

 • Bruce Willis został po raz piąty ojcem!

  W poniedziałek, 5 maja, Bruce Willis po raz piąty został ojcem. Żona gwiazdora, modelka Emma Heming, urodziła córeczkę Evelyn Penn.

Zdjęcia na temat: emma heming
Wideo na temat: emma heming
 • Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

  Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma – to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają ze sobą każdą...

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • Sztuka dorastania

  Bystremu, młodemu samotnikowi George'owi udało się dotrwać do klasy maturalnej, choć ani razu nie odrobił zadania domowego. Sally jest szkolną pięknością, ukrywającą smutek pod maską popularności. Pomiędzy bratnimi duszami, mającymi trudne relacje z rodzicami rozkwita przedziwny związek. Wkrótce przekonują się, że życie i miłość potrafią zniweczyć marzenia, a sterty zadań domowych mogą wykończyć w przeddzień ukończenia szkoły. Przenikliwy dramat, który przy pomocy utalentowanej obsady, tchnął...