• Informacje na temat:

  emma heming modelka

Artykuły na temat: emma heming modelka
 • Bruce Willis szczęśliwy z Emmą

  ...55-letni hollywoodzki "twardziel" - Bruce Willis - jest obecnie bardzo szczęśliwy, co zawdzięcza swojej młodej żonie, 31-letniej modelce i aktorce Emmie Heming .

 • Bruce Willis będzie ojcem

  Emma Heming, żona Bruce'a Willisa, jest w ciąży. Będzie to pierwsze dziecko pary.

 • Bruce Willis się żeni?

  Amerykański gwiazdor kina Bruce Willis być może już wkrótce ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Aktor zamierza podobno jeszcze w tym tygodniu poślubić swoją partnerkę, modelkę Emmę Heming, podczas kameralnej ceremonii w swoim domu na wyspach Bahama.

 • Bruce Willis po raz czwarty ojcem

  Hollywoodzki gwiazdor Bruce Willis i jego druga żona, projektantka i modelka Emma Heming, zostali rodzicami. W niedzielę na świat przyszło pierwsze dziecko pary, a jednocześnie czwarta córka aktora - Mabel Ray Willis.

 • Gwiazdy po latach: "Na wariackich papierach"

  Była modelka, Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i przemądrzały detektyw, David Addison Jr. (Bruce Willis) postanawiają wspólnie założyć agencję detektywistyczną "Blue Moon"... Tak powstaje jeden z najwybitniejszych seriali w historii telewizji. Pamiętacie "Na wariackich papierach"? Co słychać u bohaterów tej produkcji?

 • Bruce Willis został po raz piąty ojcem!

  W poniedziałek, 5 maja, Bruce Willis po raz piąty został ojcem. Żona gwiazdora, modelka Emma Heming, urodziła córeczkę Evelyn Penn.

 • Bruce Willis znów został ojcem!

  Bruce Willis przez wiele lat był mężem Demi Moore, z którą ma trzy córki. Ten związek rozpadł się jednak wiele lat temu i oboje znaleźli sobie nowych partnerów. Bruce Willis od 2009 roku jest mężem modelki i aktorki Emmy Heming. W 2012 roku na świat przyszła córka pary, Mabel Ray. Jakiś czas temu media podawały, że Bruce Willis znów zostanie ojcem. W poniedziałek, 5 maja, Emma Hemming...

 • Bruce Willis będzie ojcem (po raz piąty!)

  Bruce Willis i Emma Heming spodziewają się drugiego dziecka - wynika z informacji amerykańskich serwisów. Gwiazdor ma także trzy córki z poprzedniego małżeństwa z Demi Moore.

 • "Pełna chata" po latach

  ...aktorskiej pary. John wpadł w wir romansów. Na liście jego pocieszycielek znalazły się m. in. modelka Emma Heming (2007), Leah Marcsh (2007-2010, planowali nawet ślub) oraz aktorki: Renée Zellweger...

 • Bruce Willis się żeni?

  Amerykański gwiazdor kina Bruce Willis być może już wkrótce ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Aktor zamierza podobno jeszcze w tym tygodniu poślubić swoją partnerkę, modelkę Emmę Heming, podczas kameralnej ceremonii w swoim domu na wyspach Bahama.

Wideo na temat: emma heming modelka
 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

  Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma – to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają ze sobą każdą...

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.