• Informacje na temat:

  emma watson i daniel radcliffe razem

Artykuły na temat: emma watson i daniel radcliffe razem
 • Emma Watson ostrzega

  Emma Watson nie chce, aby w przyszłości jej dzieci weszły w świat show-biznesu. Gwiazda filmów o Harrym Potterze wie, co mówi - sama zaczęła karierę w wieku dziesięciu lat.

 • Daniel Radcliffe niewinny

  Daniel Radcliffe poprosił fanów, by nie obwiniali go o przesunięcie daty premiery "Harry Potter i Książę Półkrwi" na lipiec 2009. Młody aktor twierdzi, że sam dowiedział się o tym na dobę przed resztą świata.

 • Daniel Radcliffe: Przyszłość Pottera

  Daniel Radcliffe, który w filmach "Harry Potter i kamień filozoficzny" oraz "Harry Potter i komnata tajemnic" wcielił się w małego czarodzieja, nie chce wypowiadać się na temat przyszłości kreowanej przez siebie postaci. Młody aktor wciąż nie wie, czy zagra Harry'ego Pottera w filmowej adaptacji czwartej powieści autorstwa JK Rowling, książki "Harry Potter i czara ognia".

 • Eksperymenty gwiazd Pottera

  Gwiazdy filmowego "Harry'ego Pottera" - Daniel Radclife, Emma Watson i Rupert Grint - przyznają, że eksperymentują tak jak inni młodzi ludzie w ich wieku.

 • "Harry Potter": Problemy na planie

  Realizacja trzeciej części przygód małego czarodzieja Harry'ego Pottera, zatytułowanej "Harry Potter i więzień Azkabanu", nie jest usłana różami. Małe gwiazdy dorastają w ekspresowym tempie, a producentom ledwo udało się zapobiec strajkowi ekipy technicznej. Na razie jednak zdjęcia odbywają się bez komplikacji zagrażających losom filmu.

 • "Harry Potter" to nasze życie

  Z okazji zbliżającej się premiery DVD i Blu-ray obrazu "Harry Potter i Insygnia Śmierci część: 1" prezentujemy wyjątkowy wywiad z Emmą Watson, filmową Hermioną Granger i Rupertem Grintem, grającym rolę Rona Wesleya. Przygoda aktorów z serią "Harry Potter" zaczęła się już 10 lat temu.

 • Emma Watson o "Harrym Potterze"

  Mała aktorka Emma Watson, grająca w ekranizacjach powieści J.K. Rowling Hermionę Granger, razem z kolegami z planu udzieliła wywiadu na temat realizacji filmu "Harry Potter i komnata tajemnic" . Emma opowiadała o przygodach, jakie spotykały ją na planie. Wyjawiła też, realizacja której sceny była dla niej najmniej przyjemna.

 • Aktorzy o drugim "Harrym Potterze"

  Niedługo premiera filmu "Harry Potter i komnata tajemnic" . Telewizyjni reporterzy zajrzeli za kulisy produkcji. O pracy na planie opowiedzieli m.in. Daniel Radcliffe, odtwórca tytułowej roli oraz aktor i reżyser Kenneth Branagh ( "Stracone zachody miłości" ), który gra profesora Gilderoy'a Lockharta.

 • Jaś Fasola kontra Harry Potter?

  W Sieci pojawiły się doniesienia, iż na planie czwartej filmowej opowieści o Harrym Potterze pojawi się znany angielski komik Rowan Atkinson ( "Jaś Fasola - Nadciąga totalny kataklizm" , "Johnny English" ). Prace nad obrazem "Harry Poter i Czara Ognia" ruszą na dobre w kwietniu. Atkinson, znany jako Jaś Fasola, ma ponoć zagrać mrocznego Lorda Voldemorta!

 • "Potter" wyciekł do internetu

  Pierwsze 36 minut nowego filmu o słynnym czarodzieju, "Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. I", przeciekło w środę do jednego z portali internetowych - poinformowała gazeta "Hollywood Reporter".

Wideo na temat: emma watson i daniel radcliffe razem
 • Pewnego razu w Anatolii

  Jak pisali krytycy - najpiękniejszy film w konkursie festiwalu w Cannes 2011, od pierwszej chwili uwodzący widzów mimo braku fabularnego rozwiązania w finale i powolnego rytmu. Na pierwszy rzut oka wyróżnione Grand Prix Pewnego razu w Anatolii sprawia wrażenie kryminału. W burzliwą noc mała kolumna samochodów jedzie pustą szosą, od studni do studni. To zapis poszukiwań zwłok zamordowanego mężczyzny, którego oprawca był zbyt pijany, by zapamiętać, gdzie zakopał ciało. Nie wiemy, kto, jak i...

 • Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

  Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma – to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają ze sobą każdą...

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...