• Informacje na temat:

  emma watson o polakach

Artykuły na temat: emma watson o polakach
 • Emma Watson dla Polaka wyjechała do Stanów!

  Emma postawiła wszystko na jedną kartę i poleciała za miłością aż za ocean. Wynajęła właśnie dla siebie i swojego ukochanego, Willa Adamowicza apartament w samym centrum Manhattanu. Will to(...) wszelkiego rodzaju castingi do kolejnych ról. Emma marzy o tym, aby w końcu uwolnić się od postaci małej czarodziejki, którą grała. W Stanach powinno przyjść jej to znacznie łatwiej.

 • Hermiona zapoczątkowała trend

  "Moi drodzy kilka dni temu obcięłam włosy" - ogłosiła w sierpniu aktorka Emma Watson, z nana przede wszystkim z roli Hermiony w serii filmów o Harrym Potterze. Od tego momentu świat mody i styliści przewidują powrót "chłopczycy".

 • Harry Potter podbija polskich widzów

  Po raz pierwszy w Polsce wprowadzono do kin film pierwszego dnia nowego roku i jest to bez wątpienia udany eksperyment! Tysiące Polaków zamiast odsypiać sylwestrowe szaleństwa, udały się do kina, by zobaczyć nowe przygody małego czarodzieja. 1 stycznia 2003 roku film "Harry Potter i komnata tajemnic" obejrzało prawie 84 tysiące widzów!

Wideo na temat: emma watson o polakach
 • Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

  Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma – to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają ze sobą każdą...

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...