• Informacje na temat:

  emmanuelle beart 8 kobiet

Artykuły na temat: emmanuelle beart 8 kobiet
 • Emmanuelle Béart: Piękna złośnica

  To właśnie dla niej mężczyźni oglądali "Mission: Impossible".

 • Emmanuelle Beart w filmie o AIDS

  Emmanuelle Beart ( "8 kobiet" , "Mission: Impossible" ) będzie gwiazdą nowego filmu francuskiego twórcy Andre Techine ("Dzikie trzciny", "Moja ulubiona pora roku"). Obraz "Les Temoins" ("The Witnesses") będzie opowiadał o początkach epidemii AIDS w Marsylii.

 • Emmanuelle Béart hipnotyzuje spojrzeniem

  Wystąpiła w ponad pięćdziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Jej kariera sięga jeszcze lat siedemdziesiątych. Największą popularność przyniósł jej niewątpliwie film "Manon u źródeł", my pamiętamy ją z ról w takich filmach, jak "8 kobiet" czy "Mission: Impossible". W środę, 14 sierpnia, Emmanuelle Béart kończy 50 lat.

 • "8 kobiet": Francuski kandydat do Oscara

  Film "8 kobiet" Francoisa Ozona został zgłoszony przez francuską kinematografię do Oscara, w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny" - podała we wtorek, 15 października, agencja DPA. Reżyser gości właśnie w Warszawie z okazji polskiej premiery filmu.

 • Europejskie Nagrody Filmowe: "Pianista" i "8 kobiet"

  Filmy "Pianista" Romana Polańskiego i "8 kobiet" Françoisa Ozona zdobyły nominacje do Europejskich Nagród Filmowych - ogłosiła w Berlinie Europejska Akademia. Prestiżowe nagrody zostaną wręczone 7 grudnia w Rzymie.

 • Piotr Adamczyk zagra papieża

  Potwierdziły się informacje, że to Piotr Adamczyk zagra Karola Wojtyłę w filmie Giacomo Battiato, "Karol. Historia człowieka, który został papieżem". Adamczyk wystąpi obok aktorów światowej sławy, między innymi Johna Malkovicha ( "Gra Ripley'a" ), Klausa Marii Brandauera ( "Pożegnanie z Afryką" ), czy Emmanuelle Beart ( "8 kobiet" ).

 • Przebojowe premiery

  18 października na ekrany polskich kin wchodzą niezwykłe filmy - zgłoszona przez Francuzów do Oscara komedia "8 kobiet" oraz "Droga do zatracenia" , najnowsza produkcja Sama Mendesa, twórcy "American Beauty" ).

 • Włosi śladami Karola Wojtyły

  W Polsce przebywa już część ekipy, która realizować będzie film "Karol. Historia człowieka, który został papieżem". W przyszłym tygodniu przyjedzie reżyser Giacomo Battiato. Wówczas poznamy całą obsadę, w tym nazwisko odtwórcy postaci Karola Wojtyły.

 • Daniel Auteuil - francuski Al Pacino

  Rzadko zdarza się, by jakiś aktor - tak często jak obecnie Daniel Auteuil - pojawiał się na ekranach polskich kin. W ciągu dwóch tygodni na nasze ekrany trafiły dwa filmy z francuskim aktorem: "Ukryte" Michaela Haneke i "36" Oliviera Marchala. W sierpniu zaś mogliśmy podziwiać go w filmie Claude'a Berri "Jeden odchodzi, drugi zostaje" .

 • Anioły, muminki i pszczoły

  Długo oczekiwana premiera kolejnej ekranizacji powieści Dana Browna, prawdziwy obraz starości w filmie "Jeszcze nie wieczór" i najnowsze przygody Muminków - oto co czeka na nas w tym tygodniu w kinach.