• Informacje na temat:

  emmanuelle beart mission impossible

Artykuły na temat: emmanuelle beart mission impossible
 • Emmanuelle Béart: Piękna złośnica

  To właśnie dla niej mężczyźni oglądali "Mission: Impossible".

 • Emmanuelle Béart hipnotyzuje spojrzeniem

  Wystąpiła w ponad pięćdziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Jej kariera sięga jeszcze lat siedemdziesiątych. Największą popularność przyniósł jej niewątpliwie film "Manon u źródeł", my pamiętamy ją z ról w takich filmach, jak "8 kobiet" czy "Mission: Impossible". W środę, 14 sierpnia, Emmanuelle Béart kończy 50 lat.

 • Emmanuelle Beart w filmie o AIDS

  Emmanuelle Beart ( "8 kobiet" , "Mission: Impossible" ) będzie gwiazdą nowego filmu francuskiego twórcy Andre Techine ("Dzikie trzciny", "Moja ulubiona pora roku"). Obraz "Les Temoins" ("The Witnesses") będzie opowiadał o początkach epidemii AIDS w Marsylii.

 • Anioły, muminki i pszczoły

  Długo oczekiwana premiera kolejnej ekranizacji powieści Dana Browna, prawdziwy obraz starości w filmie "Jeszcze nie wieczór" i najnowsze przygody Muminków - oto co czeka na nas w tym tygodniu w kinach.

Wideo na temat: emmanuelle beart mission impossible
 • Mission Impossible: The Ghost Protocol

  Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów IMF, których osobistych motywów do końca nie poznał.

 • Mission: Impossible. Rogue Nation

  Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Cztery pierwsze części przebojowej serii zarobiły ponad dwa miliardy dolarów.

 • Niemożliwe

  Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku - jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe...