• Informacje na temat:

  emmanuelle seigner w polsce

Artykuły na temat: emmanuelle seigner w polsce
 • Emmanuelle czuje się prawie Polką

  Emmanuelle Seigner - aktorka, piosenkarka i żona Romana Polańskiego - przyznaje, że "po trosze" czuje się Polką. "Mój mąż jest Polakiem, moje dzieci mówią po polsku, ten kraj jest mi bardzo bliski" - twierdzi.

 • WOŚP: Scenariusz Polańskiego, kolacja z Bohosiewicz

  Polski Instytut Sztuki Filmowej już po raz czwarty uczestniczy w zbiórce pieniędzy na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będzie można wylicytować m.in. podarowaną przez Romana Polańskiego unikatową, pierwszą wersję scenariusza filmu "Gorzkie gody", z odręcznymi notatkami reżysera i dedykacją oraz kolację z aktorką Sonią Bohosiewicz.

 • Córka Polańskiego przerywa milczenie w sprawie kontrowersji wokół jej ojca! "Znam mojego tatę"

  ...o serialu nie były jedynym tematem, z którym aktorka musiała zmierzyć się podczas wizyty w Polsce.  Nie mogła uniknąć trudnych pytań o swoich rodziców.  W rozmowie z "Faktem" wyznała, że nie czuje presji, którą mogłoby wywołać to, że jest córką Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner.  Twierdzi, że bycie dzieckiem znanych osobistości ma swoje plusy i minusy.  Nigdy nie chciała występować pod innym...

 • Wpłynął wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do krakowskiej prokuratury dotarł wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA - poinformowała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

 • Roman Polański kupił mieszkanie w Krakowie!

  Swój dom ma we Francji, gdzie mieszka wraz z rodziną: żoną Emmanuelle Seigner (48 l.) oraz dwójką dzieci: córką Morgane (21 l.) i synem Elvisem (16 l.). Ale mimo to Roman Polański nie zapomniał o Polsce. Co więcej, marzy o tym, by tutaj osiąść na starość. W tym celu poczynił już nawet pewne kroki. - Kupił apartament w Krakowie. Chce pokazać dzieciom swoją ojczyznę. One znają ją jedynie...

 • Będzie ekstradycja Romana Polańskiego?

  Na 25 lutego krakowski sąd wyznaczył termin posiedzenia w sprawie ekstradycji Romana Polańskiego, której domagają się Stany Zjednoczone - poinformowała we wtorek PAP Grażyna Rokita z biura prasowego Sadu Okręgowego w Krakowie.

 • Sensacyjne wieści! Marek Kondrat i Antonina Turnau będą mieli dziecko!

  Romana Polańskiego z Emmanuelle Seigner rodziły się, gdy reżyser miał 60 i 65 lat. W wieku 65 lat po raz drugi ojcem został też Jacek Bromski, były mąż Anny Romantowskiej i twórca m.in. komedii(...)Aktora i jego piękną żonę coraz trudniej spotkać w Polsce. Jest jeden ważny powód, dla którego trzymają się z daleka od wścibskich fotoreporterów... "Antonina jest w ciąży" - informuje "Dobry Tydzień...

 • Roman Polański: Mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości

  - Mogę tylko powiedzieć, że poddałem się procedurze ekstradycyjnej i że mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości - oświadczył w czwartek dziennikarzom w Krakowie Roman Polański, który w środę wieczorem został przesłuchany w krakowskiej prokuraturze.

 • Roman Polański i Sharon Tate: pisarz ujawnia szokujące kulisy ich małżeństwa!

  ...załamania nerwowego. Dopiero w 1989 roku ponownie ożenił się. Jego wybranka to aktorka Emmanuelle Seigner (49 l.), z którą ma dwoje dzieci: Morgane (22 l.) i Elvisa (17 l.)     (...) wątpliwości, jak powinna zachować się polska prokuratura, gdyby Polański pojawił się w Polsce. Wreszcie opublikowano oświadczenie w tej sprawie. "Wydanie przez władze polskie Romana Polańskiego innemu...

 • Roman Polański zeznawał 9 godzin

  Blisko dziewięć godzin zeznawał w środę, 25 lutego, przed krakowskim sądem Roman Polański w trakcie posiedzenia dotyczącego wniosku USA o jego ekstradycję. Wyjaśnienia reżysera zajęły 30 stron maszynopisu. Sąd odroczył postępowanie do kwietnia.