• Informacje na temat:

  emmanuelle seigner wiek

Artykuły na temat: emmanuelle seigner wiek
 • Polański zmęczony, ale zadowolony

  ...w Szwajcarii. Było to jego pierwsze publiczne pojawienie się od czasu zwolnienia z aresztu domowego. Polański przybył na koncert swojej żony Emmanuelle Seigner. FB.init(...)) przedstawia fragmenty filmów, fotografie i rysunki na temat kobiecych włosów i otaczających je mitów na przestrzeni wieków oraz w historii kina. "To wielki filmowiec, którego skrzywdzono. Ale jest...

 • Żona Polańskiego bez taryfy ulgowej

  Już niebawem do kin w Polsce trafi nowy obraz Romana Polańskiego "Wenus w futrze". Jedyną kobiecą rolę w produkcji reżyser powierzył swojej żonie, Emmanuelle Seigner. Polański twierdzi, że na planie traktował ją ostrzej niż innych, by nie posądzano go o nepotyzm.

 • Polański zmęczony, ale zadowolony

  Roman Polański po raz pierwszy od odzyskania wolności pojawił się w poniedziałek, 4 października, publicznie we Francji. Twórca wziął udział w wernisażu wystawy we francuskiej Filmotece Narodowej (Cinematheque Francaise) - podała agencja AFP.

 • Walczą o Złotą Palmę w Cannes

  20 filmów będzie ubiegać się o Złotą Palmę na rozpoczynającym się w środę, 15 maja, 66. Festiwalu Filmowym w Cannes na Lazurowym Wybrzeżu. Wśród nich będzie "Venus in Fur" Romana Polańskiego.

 • Roman Polański kończy 80 lat

  Jeden z najsłynniejszych reżyserów filmowych i kontrowersyjnych postaci świata filmu Roman Polański kończy 18 sierpnia 80 lat. Do jego najbardziej znanych dzieł należą "Nóż w wodzie", "Chinatown" i "Dziecko Rosemary".