• Informacje na temat:

  emmylou harris

Artykuły na temat: emmylou harris
 • Mark Knopfler wystąpi w Krakowie!

  13 lipca 2015 roku słynny brytyjski gitarzysta i wokalista Mark Knopfler zagra w Kraków Arenie.

 • Neil Young ani myśli o muzycznej emeryturze - 25 kwietnia ukaże się kolejny album słynnego gitarzysty, zatytułowany "Silver & Gold".

 • Trzecia płyta Marka Knopflera

  Sukces albumu "Sailing T Philadelphia" najwyraźniej zachęcił Marka Knopflera do szybkiego pójścia za ciosem. We wrześniu będzie nam dane cieszyć się jego kolejną płytą solową. Nie ma ona jeszcze tytułu.

 • Van Morrison płaci diabłu

  Irlandzki weteran rocka Van Morrison podpisał umowę z wytwórnią Lost Highway, w której wyda swój kolejny album "Pay The Devil". Płyta ukaże się 7 marca 2006 roku i zawierać będzie nagrania zdominowane przez brzmienie country.

 • Tom Petty nagrodzony

  6 grudnia w Las Vegas Tom Petty odbierze prestiżową "Century Award" przyznawaną przez magazyn "Billboard" za całokształt osiągnięć. Przypomnijmy, że to właśnie Petty wręczył pierwszą "Century Award" w 1992 roku. Wówczas odebrał ją już nieżyjący George Harrison, gitarzysta The Beatles.

 • Oscarowa piosenka w wersji klubowej

  W nocy z niedzieli na poniedziałek (5/6 marca) poznaliśmy laureatów Oscarów, najważniejszych nagród przemysłu filmowego. Statuetkę dla najlepszej ścieżki dźwiękowej odebrał argentyński kompozytor Gustavo Santaolalla, autor muzyki do "Tajemnicy Brokeback Mountain" . Przewodnim tematem filmu jest utwór "The Wings", który został już przerobiony na potrzeby dyskotek.

 • Małżeństwo z Dianą Krall najwyraźniej świetnie służy Elvisowi Costello. Nie dość, że pomógł w nagrywaniu ostatniego albumu swej żony ("The Girl In The Other Room"), to na dodatek znalazł czas na stworzenie aż dwóch własnych, zupełnie różnych płyt, które ukażą się tego samego dnia, 21 września!

 • David Bowie i Moby dla Tybetu

  David Bowie i Moby dołączyli do imponującej listy wykonawców, którzy 26 lutego wezmą udział w 11. edycji dorocznego koncertu na rzecz fundacji Tibet House. Dochód z imprezy, która odbędzie się w Nowym Jorku, trafi na konta organizacji pokojowych.

 • W Hendersonville niedaleko Nashville w stanie Tennessee odbył się pogrzeb Johnny'ego Casha. W uroczystości zorganizowanej w poniedziałek, 15 września, wzięło udział wiele znanych osobistości, m.in. były wiceprezydent USA Al Gore.

 • Nowa płyta Marka Knopflera

  Mark Knopfler wyda we wrześniu premierowy album "Kill To Get Crimson".

Wideo na temat: emmylou harris
 • Zejście 2

  Mrożąca krew w żyłach kontynuacja uznanego przez krytykę horroru "Zejście", który odniósł sukces na całym świecie. Oszołomiona, zakrwawiona i oniemiała po traumatycznych przejściach Sarah Carter (Shauna McDonald) wyłania się samotnie z labiryntu jaskiń w Appalachach, gdzie rozegrały się zdarzenia, stanowiące fabułę Zejścia. Miejscowy szeryf Redmond Vaines zmusza ją do ponownego zejścia pod ziemię, żeby pomogła ekipie ratunkowej w desperackich poszukiwaniach jej pięciu zaginionych...

 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

 • Dziennik cwaniaczka

  Greg Heffley to dzieciak, dzięki któremu bycie cwaniaczkiem jest cool (i bohater książek Jeffa Kineya.) "Dziennik cwaniaczka" dokumentuje najtrudniejszy okres w życiu dziecka, które niebawem wkroczy w nastoletniość - gimnazjum. Greg uważa, że gimnazjum to najdurniejszy wymysł wszech czasów. Towarzyskie pole minowe, po którym poruszają się lamusy, kujony, luzaki, mięśniaki. Stolik, przy którym siedzisz w stołówce świadczy o twoim statusie społecznym. Greg uważa, że zasługuje na bycie na...