• Informacje na temat:

  emocji

Artykuły na temat: emocji
 • "Chicago Med": Trzeci sezon będzie pełen emocji

  "Chicago Med" Amerykański serial obyczajowy powiązany z serialami "Chicago Fire" i "Chicago P.D.".

 • "Ze wszystkich sił": Sportowe emocje i radość życia

  Film Nielsa Taverniera "Ze wszystkich sił" opowiada o niezwykłym duecie - ojca i syna, którzy dzięki sportowym emocjom wspólnie pokonują trudności. Inspiracją do powstania scenariusza były postaci autentyczne - sportowy team Ricka i Dicka Hoytów, którzy pomimo kalectwa Ricka, od blisko 30 lat sięgają po sportowe trofea i biorą udział w najcięższym konkursie sportowym - triathlonie Ironman.

 • "Przyjaciółki": Jak pokonać negatywne emocje?

  ...rozładowanie emocji. Znalazła ćwiczenia pomagające rozluźnić miednicę i uwolnić ją od napięć! Co z tego wyniknie? ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

 • Recenzja Mama Selita "Materialiści": Mama nie wychowa bezstresowo

  Powitajcie dezetera ze świata funku. Ma kły, ma pazury, ma więcej emocji.

 • "Pod powierzchnią": Tu kryją się emocje

  ...emocji, a widz jest wsadzony do rollercoastera, który raz ściąga w dół i ściska za gardło bolesnymi wyznaniami serialowej Marty, innym zaś razem intryguje niebezpiecznym, ale pociągającym uczuciem...

 • Norweski serial o polskim imigrancie budzi emocje

  "To nie jest film o Polakach" - zarzeka się producent norweskiego serialu "Walka o byt", którego bohaterem jest fikcyjny polski imigrant Tomasz Nowak. Po emisji pierwszych odcinków wśród Polonii zawrzało - na twórców serialu spadły oskarżenia o powielanie sterotypu Polaka - ubogiego i oszukującego.

 • "W rytmie serca": Finał pełen emocji!

  Przed nami finałowy odcinek 2. sezonu serialu "W rytmie serca". Życie bohaterów mocno się skomplikowało - Edward walczy z białaczką, Olga chce uciec przed mafią, a Weronika jest w ciąży z Adamem. Czy znowu będą razem? Tego dowiemy się w niedzielę, 20 maja o godz. 20:00 w Polsacie.

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • To nie plotka. Na gwiazdkę Polacy oczekują prezentów pełnych emocji!

  Drogie upominki rzeczowe wcale nie są dziś najbardziej oczekiwanymi prezentami jakie chcielibyśmy widzieć pod choinką. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie firmy Wyjątkowy Prezent, dla 40 proc. Polaków idealny podarunek to taki, który wpisuje się w zainteresowania, jest praktyczny, ale też zaskakujący i pełen emocji. Najbardziej nietrafionym upominkiem są z kolei...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

Zdjęcia na temat: emocji
Wideo na temat: emocji
 • "Barwy szczęścia": Tygdzień emocji

  Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • Ponad nami tylko niebo

  Laureat tegorocznego MFF w Berlinie (nagroda Europa Cinemas Label). Emocjonująca, pełna ambiwalentnych emocji opowieść o życiu, którego nie było. Po śmierci ukochanego męża Martha dowiaduje się, że tak naprawdę nigdy go nie znała; że był zupełnie innym człowiekiem. Martha związuje się z mężczyzną, który z jakiegoś powodu przypomina jej byłego męża, ale nic już nie jest takie samo. Schomburg, debiutant w pełnometrażowej fabule, prowadzi swój film pewną ręką. Umiejętnie podkreśla targające...

 • "Szóstka": Krystyna Lasoń, producentka emocji

  Krystyna Lasoń, producentka "Szóstki", tylko nam zdradziła tajniki serialu! Zobaczcie sami!

 • Była sobie dziewczynka

  Charleen, błyskotliwa i zbuntowana piętnastolatka, zagorzała fanka Kurta Cobaina, zastanawia się, dlaczego "dojrzewanie" musi być takie skomplikowane. Pewnego dnia, pod wpływem emocji, decyduje się zabić. Na szczęście ponosi porażkę, a z czasem odkrywa, jak wiele radości można czerpać z życia i miłości!

Dyskusje na temat: emocji