• Informacje na temat:

  emocji budzą

Artykuły na temat: emocji budzą
 • Ostre słowa matki Agaty ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Zrobiło się nieprzyjemnie…

  W nowej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” już dwie pary wzięły ślub, w tym Agata i Maciej. To właśnie oni budzą największe kontrowersje. Matka panny młodej w najnowszym odcinku nie przebierała w słowach… Emocje sięgnęły zenitu.

 • Norweski serial o polskim imigrancie budzi emocje

  "To nie jest film o Polakach" - zarzeka się producent norweskiego serialu "Walka o byt", którego bohaterem jest fikcyjny polski imigrant Tomasz Nowak. Po emisji pierwszych odcinków wśród Polonii zawrzało - na twórców serialu spadły oskarżenia o powielanie sterotypu Polaka - ubogiego i oszukującego.

 • Wpis Macieja Stuhra o ekshumacji hitem sieci!

  Ekshumacje Kaczyńskich budzą sporo emocji w społeczeństwie. Przeprowadzane są w końcu na koszt podatników. Maciej Stuhr podszedł do tematu nieco humorystycznie.

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • Jak on to robi? Kaczyński zarabia rocznie ponad 180 tys. złotych! Ma tylko 5 tys. zł oszczędności!

  Oświadczenia majątkowe posłów znów budzą sporo emocji. Tym razem największe zainteresowanie wzbudził prezes Kaczyński (67 l.), który nie należy raczej do mistrzów oszczędzania.

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • Rodzinne niespodzianki

  Budzenie demonów zazdrości zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko; kiedy demony te budzą się w Jędruli, ryzyko jest szczególnie duże. Romantyczne usposobienie...

 • Natalia Lesz trenuje "małych gigantów"

  Natalia Lesz urodziła córkę i przeprowadziła się do Zabrza. Występuje w chorzowskim Teatrze Rozrywki, a do Warszawy przyjeżdża, gdy wymaga tego praca. Teraz będziemy oglądać ją w najnowszym show TVN "Mali giganci".

 • Książę Harry ma romans z Kitty Spencer?!

  Książę Harry (31 l.) jest ostatnio gorącym tematem plotek. Wieści o jego romansach budzą emocje wśród opinii publicznej na całym świecie. Teraz brytyjskiego arystokratę podejrzewa się o randkowanie z… jego własną kuzynką.

 • "Miasteczko Cut Bank" : Mam w filmie małe miasteczka

  Gdyby film Matta Shakmana odrzeć z bzdurnej intrygi kryminalnej, byłby to wcale niezły portret zapyziałego amerykańskiego miasteczka. Takiego, w którym głównym wrogiem człowieka jest nuda i monotonia.

Wideo na temat: emocji budzą
 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...

 • Wojna polsko-ruska

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Doroty Masłowskiej z Borysem Szycem, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. W filmie występują również: Roma Gąsiorowska ("Pitbull"), Sonia Bohosiewicz ("Rezerwat"), Anna Prus ("Ja wam pokażę!") i Maria Strzelecka ("Chaos"). Autorem scenariusza i reżyserem jest Xawery Żuławski, laureat nagrody za filmowy debiut na FPFF w Gdyni 2008. Filmowa "Wojna polsko-ruska" to pełna adrenaliny, bezkompromisowa opowieść o młodych ludziach głodnych emocji i przeżyć i o...

 • Jutro będzie futro

  "Jutro będzie futro" opowiada historię przyjaciół, którym znudziło się dorosłe życie. Adama (John Cusack) rzuciła dziewczyna; Lou (Rob Corddry) to balangowicz, który nie może trafić na balangę, Nick (Craig Robinson) ma żonę, która kontroluje każdy jego ruch, a Jacob (Clark Duke) ma bzika na punkcie gier komputerowych i nie wychodzi z piwnicy. Po szalonej, ostro zakrapianej nocy w kurorcie narciarskim, zakończonej w jacuzzi, skacowani budzą się w ... 1986 roku. Uzyskują w ten sposób szansę,...

Dyskusje na temat: emocji budzą
 • Re: "Na dobre i na złe": Szok! Hana spadnie ze schodów! Poroni?

  . Hana i Piotr muszą być razem bo się kochają a widzowie uwielbiają ich budzą wiele emocji a i większość widzów dla nich ogląda serial co by się nie działo do puki Hana i Piotr są razem i będą walczyć

 • Re: Szok! Latoszek zdradzi Lenę z Agatą!

  Ludzie- to tylko film!!! Skąd u Was takie emocje!!! Notabene uwielbiam postać Agaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Nie film, lecz serial! ;) Jeżeli serial nie wywołuje emocji to chyba bezsensu oglądać! Każdy indywidualnie ma prawo oceniać postawę bohaterów. We mnie budzi sympatię Lena i Wiktoria. Hana, Agata i Przemek budzą we mnie tylko politowanie.