• Informacje na temat:

  empik

Artykuły na temat: empik
 • "M jak miłość"... w księgarni!

  ...11 września w salonach Empik pojawi się wyjątkowa książka: "M jak miłość. Początki" - powieść na podstawie 1. sezonu naszego serialu!

 • Jerzy Stuhr o "Rewizorze"

  Do miasteczka ma przybyć "Ktoś Ważny". Miejscowi notable drżą przed wizytą, co skutkuje tym, że dają się nabrać oszustowi! Przed nami doniosłe wydarzenie. 24 listopada Teatr Telewizji pokaże premierę komedii "Rewizor" w reżyserii Jerzego Stuhra.

 • Polakowie spotkali się z fanami

  Na niezapomniany wieczór z serialową rodziną Polaków zaprosił w poniedziałek wszystkich fanów "Ja to mam szczęście!" stołeczny Empik. Spotkanie z gwiazdami serialu telewizyjnej Dwójki poprowadził... Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl".

 • Peja: Książę polskiego rapu

  Ryszard Andrzejewski, znany lepiej jako Peja, to jedna z ważniejszych postaci na polskiej scenie hiphopowej. Jedni darzą go ogromnym szacunkiem i uważają za rapera o unikatowym stylu, inni zaś są w zdecydowanej opozycji do urodzonego w Poznaniu MC. Trudno jednak podważyć dorobek artystyczny muzyka, który na rodzimej scenie zgarnął wszystko, co było do zgarnięcia. Jego kolejna płyta ("Książę aka. Slumilioner) trafiła właśnie do sprzedaży ( w sobotę, 18 października).

 • Edyta Górniak najwybitniejszą artystką?

  Piosenkarka zwyciężyła w plebiscycie firmy Empik na osobowość 60-lecia.

 • "Samotność w sieci" Janusza Wiśniewskiego i "Psałterz wrześniowy" Piotra Rubika to polscy laureaci tegorocznej edycji Asów Empiku. Rozdanie nagród odbyło się w środę wieczorem (7 lutego) w Warszawie.

 • Gwiazdy "Sali samobójców" w Empiku

  W środę, 31 sierpnia, w warszawskim salonie Empik gościli Agata Kulesza, czyli Aneta Sienkiewicz z "Prosto w serce", i Krzysztof Pieczyński, czyli Antoni Duracz z "Londyńczyków 2". Towarzyszył im młodziutki Jakub Gierszał.

 • Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę, 10 stycznia, w Warszawie, ogłoszono listę pretendentów do tegorocznej edycji nagród AS EMPiK-u. Zaprezentowane zostały również nominacje w kategorii "Polskie wydarzenie roku 2000".

 • Skandal przed finałem "MasterChefa"!

  ..."MasterChefa" pojawiło się oświadczenie: "Dostajemy od Was informacje, że książka nowego "MasterChefa", Dominiki Wójciak, pojawiła się już dzisiaj w jednej z księgarń sieci EMPIK. Publikacja zwycięzcy(...), oprócz możliwości wydania rzeczonej książki, otrzymała również 100 tys. zł. Oglądaliście "MasterChefa"? Kibicowaliście Dominice Wójciak? AKTUALIZACJA Empik wydał oświadczenie, w którym dementuje...

 • Karolak zagra w Empiku!

  Premiera serial u "39 i pół" już za nami, jednak wokół samej produkcji dzieje się wiele. Już wkrótce Tomasz Karolak zagra na żywo piosenki z "39 i pół". Jedną z nich będzie utwór z wydanego właśnie singla "Anarchia". 12 marca o godzinie 19:00 w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej, Tomek Karolak pojawi się na scenie z gitarą i przed mikrofonem.

Zdjęcia na temat: empik
Dyskusje na temat: empik