• Informacje na temat:

  englert anna

Artykuły na temat: englert anna
 • Anna Dymna dumna z córki Jana Englerta!

  Sama nie ma córki, tylko syna, dlatego Anna Dymna (65 l.) dla chrześnicy Helenki Englert (16 l.) jest jak druga mama.

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • Helena Englert szykuje się do wyjazdu za granicę? Co na to ojciec?

  Helena Englert (17 l.) ponoć zamarzyła, aby podjąć studia za granicą! Jest jednak pewien kłopot. Jak czytamy w jednej z gazet, zgodzić się na to nie chce jej ojciec, Jan Englert (75 l.). O interwencję nastolatka miała poprosić… Annę Dymną (66 l.)

 • Marta Lipińska: Nie tylko "Ranczo"

  Czy można sobie wyobrazić serial "Ranczo" bez Michałowej?

 • Dorota Pomykała: O tym romansie plotkowało całe środowisko. Jan Englert miał żonę i dzieci

  ...królowej", poznała Jana Englerta. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Englert od osiemnastego roku życia był jednak żonaty z koleżanką z roku, Beatą Sołtysik. Miał trójkę dzieci. Mieszkał(...) miejsce. Przez jej placówki przewinęły się znane dziś aktorki: Anna Guzik, Sonia Bohosiewicz, Kamilla Baar. Ich nauczycielka nie zagrała nigdy wielkiej filmowej roli, ale nie lamentuje z tego powodu...

 • Gwiazda "Jesteś Bogiem" polskim "Szakalem"

  Najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotych Lwów - Jacka Bromskiego to wnikliwe spojrzenie na "rzeczywistość, w której dobro się nie liczy, a w której zło stało się punktem odniesienia".

 • "Barwy szczęścia": Pippi Langstrumpf z tatuażem - rozmowa z Heleną Englert

  Jest córką aktorów - Beaty Ścibakówny i Jana Englerta, ale ma dopiero szesnaście lat i jeszcze nie wie, czy pójdzie w ich ślady. W podjęciu decyzji może jej pomóc praca na planie „Barw szczęścia”. Od niedawna wciela się w tym serialu w kontrowersyjną nastolatkę Angelę, która zamieni w koszmar życie Kajtka i jego dziewczyny Oliwki.

 • "Body/Ciało": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", który za kilka dni zostanie pokazany w konkursie głównym Berlinale 2015.

 • "Na Wspólnej": Anna Guzik lubi rywalizację

  Anna Guzik uwielbia sport. A odkąd poznała uroki tenisa, nie wyobraża sobie, by na dłużej rozstać się z rakietą.

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  Karolina Gruszka w roli głównej, a także m.in. Daniel Olbrychski i Izabela Kuna znajdą się w obsadzie filmu o Marii Skłodowskiej-Curie, nad którym rozpoczynają się prace. Wspólna produkcja Polski, Niemiec, Francji i Belgii trafić ma do kin w 2016 roku.

Zdjęcia na temat: englert anna
Wideo na temat: englert anna
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: englert anna
 • Re: "Czas honoru": Jan Englert nie chce oceniać talentu swej córki

  Nie podoba mi się ta dziewczyna . Ma wiecznie wykrzywioną twarz i nie tylko kiedy gra ,bo na zdjęciach wygląda jakby była ciągle niezadowolona . Sprawia wrażenie zarozumiałej . Ma coś odpychającego w sobie .

 • Re: "Czas honoru": Jan Englert świętuje 60-lecie pracy artystycznej!

  Zycze stu lat w zdrowiu, radosci i pogodzie ducha, którą Pan ma i , która udziela się nam przez Pana twórczość . Bardzo proszę o dużo, dużo spektakli w Teatrze TV. Az strach pomyśleć co to będzie gdy nie zechce już Pan ich robić - a do Warszawy daleko i drogo😊

 • Re: "Barwy szczęścia": Zgubna zazdrość

  Tak się z Polsce robi karierę... Englert załatwił córeczce rolę.. i zauważcie, że jej postać ledwo się pojawiła i od razu zasłużyła na miejsce w czołówce serialu... Wiele ważnych postaci jest w nim od początku i nigdy chociaż na chwilę w niej nie byli... (np. Anna, Jerzy)...

 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  wszystkim. Englert i jego Ściborkówna,tak gładko,bez kantów opowiadają o swoim życiu i karierze,że tylko dziecko w to uwierzy.

 • Re: Wojna gwiazd!

  Szapołowska nie powinna stawiać badziewnego programu nad sztuką. Z drugiej strony zniesmaczona jestem postawą Pana Englerta. Nie można było dojść do porozumienia w sprawie repertuaru? Hipokryta, zapomniał już jak jego żona Beata Ścibakówna występowała w tv? Wtedy można było udzielić aktorce urlopu i nie robiono problemu.Widać dla żony Pan Englert ma inne zasady.

 • Re: Walka o pracę

  I jeszcze jedno. Pani Szapołowska bardzo ceni widzów. A pan Englert jak tańczyła jego żona to cały repertuar ustawiał pod nią i co? można? można ale Pani Szapołowska jest konkurencją dla Pani Ścibakówny, żony Pana Engletra a konkurencja do ról w Teatrze ? Hmm . Wyeliminować. I tak się stało. Dla mie to skandal i wstyd Panie Englert. Po prostu małość, ego i wieli wtyd. A tak między wierszami to

 • Re: Walka o pracę

  Englert chciał pokazać że COOOOO ? Że on rządzi? Ego? Co jest? Zwariowiał? Zestarzał się ? Czy zgłupiał??????? Dla mnie ewidentie Zgłupił. Skoro miesiąc przed tym dniem prosiła Aktorka o zwolnienie, skoro napisała o urlop na ten dzień a Dyrektorek stwierdził że NIEEEE. To jest nieodpowiedzialne z jego strony. Dla mnie jest skończonyyyy. Ego starszego pana i wstydddd Panie Englert. Po prostu wielki

 • Re: Walka o pracę

  Jan Englert chciał pokazać że COOOOO ? Że on rządzi? Ego? Co jest? Zwariowiał? Zestarzał się ? Czy zgłupiał??????? Dla mnie ewidentie Zgłupił. Skoro miesiąc przed tym dniem prosiła Aktorka o zwolnienie, skoro napisała o urlop na ten dzień a Dyrektorek stwierdził że NIEEEE. To jest nieodpowiedzialne z jego strony. Dla mnie jest skończonyyyy. Ego starszego pana i wstydddd Panie Englert. Po prostu