• Informacje na temat:

  englert ścibakówna

Artykuły na temat: englert ścibakówna
Zdjęcia na temat: englert ścibakówna
Wideo na temat: englert ścibakówna
 • Beata Ścibakówna gwiazdorzy? "Nigdy nie rżnęła gwiazdy..."

  Beata Ścibakówna (50 l.) pochodzi z Zamościa. Jest aktorką serialową i teatralną. W rodzinie nie miała tradycji aktorskich - mama była laborantką, a ojciec kierownikiem transportu. Jej kariera nabrała tempa, gdy na studiach uwiodła o 25 lat starszego Jana Englerta - rektora szkoły teatralnej, której jest absolwentką. Na salonach krążą o niej różne opinie. A czy zdarza jej się gwiazdorzyć

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Ścibakówna zadowolona, że wkręciła córkę do filmu!

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta Helena, mimo młodego wieku już zadebiutowała rolą w filmie. Mama jest bardzo szczęśliwa z tego powodu i zapewnia, że nie będzie odradzać córce rozwijania kariery aktorskiej! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

Dyskusje na temat: englert ścibakówna
 • Re: "Czas honoru": Jan Englert nie chce oceniać talentu swej córki

  Helena jest świetna. Ma zadatki na bardzo dobrą aktorkę. Zresztą, trudno się dziwić.... po takich rodzicach ! Jan Englert - to ikona. A Beata Ścibakówna również jest wspaniałą aktorkę, tylko szkoda że nie docenianą przez producentów.

 • Re: "Barwy szczęścia": Odcinek 1592.

  A ja uważam,że dziewczyna świetnie weszła w rolę rozkapryszonej ,zarozumiałej pannicy.Skąd możecie wiedzieć jaka jest w realu?Przecież Jej nie znacie.Dla mnie Helena jest bardzo dobrą aktorką i świetnie gra.Na pewno talent odziedziczyła po mamie i tacie (Beata Ścibakówna i Jan Englert)-gdyby ktoś nie wiedział :)

 • Re: Prawdziwa miłość z happy endem

  Englert jest boski, a śCIBAKÓWNA koszmarny BABSZTYL ! JEGO PIERWSZA ZONA BYŁA STO RAZY ŁADNIEJSZA !

 • Re: Pamiętam tylko dobre rzeczy

  Beata Ścibakówna jest podobna do Barbary Sołtysik. Chociaż z charakteru raczej nie. englert zamienił żonę za młodszy model

 • Re: Wojna gwiazd!

  jakoś nikt nie zauważył że pan Englert nie zawsze jest taki oporny jeśli chodzi o udzielanie urlopu.Jego żona Ścibakówna bez problemów mogła się ślizgać na lodzie w tvp:) dyrektorowa widać może pochałturzyć a Szapołowska już nie:)

 • Re: Wojna gwiazd!

  Szapołowska nie powinna stawiać badziewnego programu nad sztuką. Z drugiej strony zniesmaczona jestem postawą Pana Englerta. Nie można było dojść do porozumienia w sprawie repertuaru? Hipokryta, zapomniał już jak jego żona Beata Ścibakówna występowała w tv? Wtedy można było udzielić aktorce urlopu i nie robiono problemu.Widać dla żony Pan Englert ma inne zasady.