• Informacje na temat:

  englert szapołowska konflikt

Artykuły na temat: englert szapołowska konflikt
 • Szapołowska pozwała Englerta

  Aktorka Grażyna Szapołowska w kwietniu tego roku została z hukiem wyrzucona z Teatru Narodowego przez Jana Englerta . Teraz będzie walczyć w sądzie o przywrócenie do pracy.

 • Englert zwolnił Szapołowską!

  Aktorka Grażyna Szapołowska straciła pracę w Teatrze Narodowym. "Rozstaliśmy się z panią Grażyną" - powiedział PAP Jan Englert. Ta wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie, w którym zapowiada, że skieruje sprawę do sądu.

 • Englert nadal wściekły na Szapołowską

  ..."Rozstaliśmy się w sposób cywilizowany, z obietnicą, że nie będziemy komentować tej sprawy. Nie minęła godzina od rozstania, a pani Szapołowska wysyła oświadczenie" - wścieka się Jan Englert .

 • Wszyscy bliscy Englerta

  Choć w życiu zawodowym Jana Englerta ostatnio nie najlepiej się układa, to aktor zawsze może liczyć na swoją rodzinę. Mało kto wie, że jego bliscy to również znani artyści. Rodzinne koneksje Choć(...) pianinie, śpiewa i uwielbia tańczyć. – Chyba nie uchronię jej przed zawodem związanym ze sztuką – mówi Jan Englert. Podobny kłopot może mieć brat aktora – Maciej Englert, znany reżyser teatralny i jego...

 • Wojna gwiazd!

  Jan Englert, czyli rotmistrz Czesław Konarski z "Czasu honoru", od wielu lat zarządza Teatrem Narodowym i - jako dyrektor - musi podejmować czasem bardzo trudne decyzje. Właśnie zwolnił z pracy jedną z największych gwiazd swojej sceny!

 • Zwolnił ją, a teraz będzie całował?

  Konflikt między Grażyną Szapołowską i Janem Englertem wstrząsnął środowiskiem artystycznym. Ale już wkrótce aktorzy będą się... całować.

 • Szapołowska zwolniona!

  Grażyna Szapołowska straciła pracę w Teatrze Narodowym. "Rozstaliśmy się z panią Grażyną" - powiedział Jan Englert. Szapołowska wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Zapowiada w nim, że skieruje sprawę do sądu.

 • Wszyscy bliscy Englerta

  Jan Englert talent otrzymał chyba w genach - cała jego rodzina jest bardzo uzdolniona artystycznie.

Wideo na temat: englert szapołowska konflikt
 • Szapołowska żałuje procesu z Englertem

  "Niepotrzebnie doprowadziłam do konfliktu" - mówi aktorka Grażyna Szapołowska i wspomina przegrany proces z dyrektorem Teatru Narodowego...

 • Trick

  "Trick" jest pierwszym od wielu lat polskim filmem sensacyjnym z błyskotliwym poczuciem humoru o genialnych oszustach i ich misternie zaplanowanej zemście na tych, którzy ich zdradzili. Ten rodzaj kina przeżywał w Polsce prawdziwy rozkwit w latach 80. za sprawą "Vabanku" i "Wielkiego Szu", a na całym świecie do dziś dostarcza widzom rozrywkę na najwyższym poziomie m.in. w kolejnych częściach "Ocean's Eleven", jednak w ostatnich latach był rzadko reprezentowany w naszej kinematografii. Nowy...

 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...