• Informacje na temat:

  englert tenis

Artykuły na temat: englert tenis
 • Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta "wyszła spod klosza". Zagra w serialu!

  Helenka, nastoletnia latorośl Beaty Ścibakówny (48 l.) i Jana Englerta (73 l.), przeżywa okres buntu. Aktorka nie kryje, że mała bywa czasami nieznośna.

 • Lubię jeździć na rolkach

  - Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, najbardziej do tej pory kojarzony z rolą Rysia z serialu "Klan". To się jednak w najbliższym czasie zmieni, bowiem aktor porzucił pracę na planie serialu na rzecz swego ukochanego teatru. Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.

 • Jan Englert popiera decyzję córki

  Udział Heleny Englert (17 l.) w popularnym serialu "Barwy szczęścia" spowodował serię ataków na jej osobę. Nastolatka podjęła decyzję o zakończeniu przygody z tasiemcem. Dumy nie kryje tata Jan Englert (74 l.).

 • Jan Englert chce spełnić marzenie córki

  Rodzice 18-letniej Helenki, Jan Englert (75 l.) i Beata Ścibakówna (50 l.) nie kryją dumy ze swojej pociechy. Ich radość związana jest z profesjonalnym podejściem ich córki do aktorstwa. Oboje(...). Ona była studentką warszawskiej PWST, on wykładowcą tej uczelni. Zauroczenie przerodziło się w miłość, tak silną, że Englert, dla młodszej od siebie o ćwierć wieku ukochanej, zdecydował się po 33

 • Jan Englert odmładza się dla Ścibakówny!

  Mając młodą i piękną żonę, Jan musi dbać o kondycję. By być atrakcyjnym dla ukochanej, 73-letni Jan Englert systematycznie ćwiczy, a także... w specjalnym celu odwiedza fryzjera.

 • Beata Ścibakówna walczy o męża! Jan Englert podupadł na zdrowiu!

  Beata Ścibakówna (51 l.) zauważyła, że ostatnio Jan Englert (76 l.) jest w gorszej formie. Jako troskliwa małżonka, postanowiła działać i chce mu zrobić niespodziankę, która pozwoli ukochanemu zregenerować siły. Już niedługo wcieli swój plan w życie.

 • Jan Englert i Beata Ścibakówna szczęśliwi! "Odzyskali kontakt z córką"

  Jan Englert (73 l.) i Beata Ścibakówna (48 l.) przez długi czas mieli poważny problem z ukochaną córką. Wygląda jednak na to, że jej bunt całej ich rodzinie wyszedł tylko na dobre.

 • Beata Ścibakówna i Jan Englert "przygotowani na najgorsze". Chodzi o córkę

  Beata Ścibakówna (50 l.) i Jan Englert (75 l.) nie ukrywają, że przeszli ze swoją córką piekło. Teraz stanęli przed poważnym problemem. "Są przygotowani na najgorsze" - czytamy w "Rewii".

 • Córka Ścibakówny i Englerta zrobi karierę

  Kiedy Beata Ścibakówna wyszła za mąż za swojego starszego o 25 lat wykładowcę, Jana Englerta, mówiono, że będzie żyła w jego cieniu. Okazało się to jednak nieprawdą... W domu Pani rządzi? Beata(...)? B.Ś.: - Siłowni nie znoszę. Jogi, wstyd się przyznać, nigdy nie trenowałam, ale już pilates... owszem. Lubię aktywnie żyć. Latem pływam i gram w tenisa. Zimą jeżdżę na nartach. Jesteście podobno...

 • Robert Rozmus w singlu i debel Jan Englert - Robert Janowski zostali zwycięzcami czwartej już edycji Turnieju Tenisa Ziemnego Artystów Polskich Beskid Cup, rozegranego na kortach SPA Hotel JAWOR w Jaworzu k. Bielska-Białej.

Zdjęcia na temat: englert tenis