• Informacje na temat:

  epoka lodowcowa 2

Artykuły na temat: epoka lodowcowa 2
 • Ariel Winter sprawi, że zrobi się wam gorąco!

  Choć nie wskazuje na to jej nazwisko, Ariel to naprawdę gorąca dziewczyna!

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

 • Piotr Fronczewski - polski aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i dubbingowy, lektor, setyryk, piosenkarz. Urodzony 8 czerwca 1946 roku w Łodzi.

 • "Epoka lodowcowa 2"

  Ray Romano ( "Witamy w Mooseport" ) podczas jednego z niedawno udzielonych wywiadów poinformował, że trwają prace nad scenariuszem do filmu "Ice Age 2", mającego być kontynuacją przeboju "Epoka lodowcowa" . Przygotowania do realizacji sequela opowieści posuwają się "wolno, lecz skutecznie".

 • "Epoka lodowcowa" inaczej

  Kilkudziesięciu niewidomych i niedowidzących uczestniczyło w poniedziałek, 26 lutego, w Białymstoku w pokazie filmu dla dzieci "Epoka lodowcowa 2: Odwilż" z wykorzystaniem techniki audiodeskrypcji.

 • Rekordowa "Epoka lodowcowa"

  Animowana opowieść "Epoka lodowcowa" , która na amerykańskim rynku ukazała się na video i DVD w ubiegły wtorek (26 listopada), przyniosła już z rozpowszechniania na obu nośnikach wpływy w wysokości 115 milionów dolarów. Dzięki tak wspaniałemu wynikowi film ma szansę stać jednym z największych przebojów rynku video i DVD w mijającym roku.

 • "Epoka lodowcowa 4": Co na czeka?

  "Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów", kolejna część przygód animowanych bohaterów - leniwca Sida, mamuta Mańka i tygrysa Diego - trafi do kin w Polsce 6 lipca. Co nas czeka? Maniek będzie miał problemy z córką, Diego się zakocha, a Sid spotka swoją niezwykłą babcię.

 • Nowa animacja twórców "Epoki lodowcowej"

  "Rio" - nowy film animowany w technologii 3D - zadebiutuje w piątek, 8 kwietnia, w naszych kinach. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Agnieszkę Dygant, Agatę Buzek i Krzysztofa Kowalewskiego.

 • Jennifer Lopez tygrysicą

  Jennifer Lopez i Jeremy Renner dołączą do grupy aktorów, których głosy będzie można usłyszeć w czwartym filmie z serii "Epoka Lodowcowa". Tytuł kolejnej kreskówki to "Epoka Lodowcowa: Wędrówka kontynentów".

 • Będzie więcej filmów dla niewidomych!

  Białostockie kino Pokój zamierza kontynuować pokazy filmów dla osób niewidomych przy wykorzystaniu audio deskrypcji, dzięki której mogą pełniej odbierać przekaz. Najbliższym filmem w takiej wersji może być bajka "Epoka lodowcowa 2" .

Wideo na temat: epoka lodowcowa 2
 • Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D

  Bohaterowie "Epoki lodowcowej" powracają w cyfrowej wersji 3D, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata. W czwartej części "Epoki lodowcowej" Wiewiór nadal próbuje dorwać "orzeszka", czym zajmuje się od zarania dziejów. Dochodzi do kataklizmu, a Maniek, Diego i Sid przeżywają kolejną przygodę. Sid odnajduje babcię, a cała ekipa musi stawić czoło bandzie piratów, którzy chcą uniemożliwić im powrót do domu. Kolejna część jednej...

 • Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny'ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata - wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej. W kinach, w których dostępna jest projekcja cyfrowa, film wyświetlany będzie w wersji trójwymiarowej.

 • 2

  2

  " 2" to druga, jeszcze mroczniejsza, odsłona przerażającej wizji zrodzonej w umysłach wielokrotnie nominowanego i nagradzanego reżyserskiego duetu, Balaguero - Plaza. Duetu, który zarówno przez krytykę, jak i widzów został okrzyknięty wskrzesicielami kina grozy, do niedawna uważanego za gatunek filmowy wyeksploatowany już do granic możliwości. " 2" rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu części pierwszej. Do skażonego budynku wysłana zostaje doborowa jednostka antyterrorystyczna w celu...