• Informacje na temat:

  ergo arena

Artykuły na temat: ergo arena
 • Cudowny weekend w Sopocie

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", spędziła miniony weekend w Sopocie. Skorzystała z zaproszenia, jakie dostała od organizatorów festiwalu TOPtrendy 2012 i wieczory spędzała na widowni Hali Ergo Arena, gdzie odbywały się festiwalowe koncerty. W ciągu dnia natomiast spotkać ją można było na sopockim molo lub na plaży.

 • Thirty Seconds to Mars w Polsce

  Grupa Thirty Seconds to Mars wraca do Polski. Koncert odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena.

 • Lady Gaga już dziś w Polsce

  Gwiazda światowej muzyki pop, Lady Gaga wystąpi w Polsce. Hala Ergo Arena w Trójmieście, na jeden wieczór, stanie się centrum świata pop-u. Do koncertu pozostały już dosłownie tylko godziny.

 • Bryan Adams powraca do Polski

  Po świetnie przyjętym koncercie w Kraków Arenie (wtorek, 16 grudnia) ogłoszono, że Bryan Adams wiosną 2015 roku powróci do Polski. Wstęp odbędzie się w ramach trwającej trasy z okazji 30-lecia płyty "Reckless".

 • Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? Koniec samotności?

  Letnie, weekendowe popołudnie. Przed sopocką halą sportowo-rozrywkową Ergo Arena kłębi się tłum. I nic w tym dziwnego. Tego dnia w Trójmieście gościł popularny piosenkarz Lenny Kravitz (51). Jego fani przyjechali z całej Polski. Wśród nich był Jarosław Bieniuk, partner zmarłej w październiku ubiegłego roku aktorki Anny Przybylskiej († 35). On akurat ma bardzo blisko, bo z dziećmi mieszka...

 • Lenny Kravitz w Łodzi. "Należę do was" (relacja, zdjęcia)

  Dla takich muzyków jak Lenny Kravitz występy na żywo to chyba najmilsza część wykonywanego zawodu. Nie inaczej było w poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Jarosław Bieniuk: tajemnicza kobieta u jego boku. Czy to przy niej leczy zbolałe serce?

  ...z tą samą kobietą. Wybrali się razem na koncert Lenny’ego Kravitza, który miał miejsce w sopockiej hali sportowo-rozrywkowej Ergo Arena.  Para przyjechała taksówką i szybko przemknęła do sektora dla...

 • Rammstein powraca do Polski

  14 listopada w Ergo Arena w Gdańsku swój ognisty show zaprezentuje grupa Rammstein.

 • Backstreet Boys wracają do Polski

  Grupa Backstreet Boys, po sukcesie lutowego koncertu w hali Torwar, przyjedzie ponownie do Polski. Tym razem legendarny boysband wystąpi 27 lipca w gdańskiej hali Ergo Arena.

 • Illusion: "Tron" po raz pierwszy

  Podczas koncertu w Gdańsku (Ergo Arena, 5 listopada) grupa Illusion po raz pierwszy zaprezentuje premierowy utwór "Tron". Zespół szykuje też inne atrakcje dla fanów.

Wideo na temat: ergo arena
 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Opętani

  Najnowszy film grozy twórców "Mechanika", "Amityville" i "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną". Współczesna wersja filmu wyreżyserowanego przez mistrza horroru George'a A. Romero. David jest szanowanym szeryfem w niewielkim miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Na jednym z meczy bejsbolowych na boisku pojawia się znany wszystkim mieszkaniec. Intruz jest uzbrojony w naładowaną strzelbę, którą celuje w szeryfa. Zmuszony do obrony szeryf zabija go. W innej części miejscowości mężczyzna podpala...