• Informacje na temat:

  eric bana aktor

Artykuły na temat: eric bana aktor
 • Eric Bana w "Rewolwerze"?

  Eric Bana ( "Helikopter w ogniu" ) prawdopodobnie wystąpi w najnowszym filmie Guy'a Ritchiego ( "Przekręt" , "Rejs w nieznane" ). "Revolver", którego akcja toczyć się ma w Las Vegas, będzie kolejnym gangsterskim filmem w dorobku reżysera. Australijski aktor wystąpi w nim najprawdopodobniej po ukończeniu zdjęć do realizowanej obecnie "Troi" Wolfganga Petersena.

 • Eric Bana miał wypadek

  Australijski aktor Eric Bana (39 l., "Monachium" ) rozbił samochód podczas sobotniego rajdu starych samochodów, który odbył się w Tasmanii. Aktorowi i jego pilotowi nic się nie stało.

 • Eric Bana zagra Hulka!

  Jak podał magazyn Variety , australijski aktor Eric Bana zgodził się zagrać tytułową rolę w filmie "Hulk", opartym na motywach popularnego komiksu i serii filmów animowanych. Aktor podpisał umowę, w której wyraził zgodę nie tylko na udział w tym obrazie, ale także w dwóch sequelach, których realizację już teraz zaplanowano. Film wyreżyseruje Ang Lee, twórca nagrodzonego Oscarem filmu

 • Eric Bana kontra Achilles

  Australijski aktor Eric Bana ( "Helikopter w ogniu" , "Hulk") podpisał kontrakt na występ u boku Brada Pitta w przygotowywanej przez studia Warner Bros. Pictures/Village Roadshow Pictures superprodukcji "Troy", nad którą pracuje Wolfgang Petersen. Decyzja producentów nie jest zaskoczeniem.

 • Bestia Erica Bany

  Eric Bana, aktor znany z "Monachium" Stevena Spielberga czy "Troi" Wolfganga Petersena, zadebiutuje jako reżyser.

 • Eric Bana: "Nie" dla Bonda

  Australijski aktor Eric Bana ( "Hulk" , "Troja" ), jeden z kandydatów do objęcia roli Jamesa Bonda w 21. odsłonie przygód najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości, stanowczo odrzuca możliwość, iż to on wcieli się w 007. Dyskusje, kto na planie "Bonda 21" zastąpi Pierce'a Brosnana trwają od dłuższego czasu.

 • Eric Bana w filmie "Lucky You"

  Australijski aktor Eric Bana ( "Troja" , "Hulk" ) zagra główną rolę w produkcji "Lucky You". Reżyserem filmu będzie Curtis Hanson, twórca słynnej "8. Mili" .

 • Eric Bana wyżala się mediom

  Popularny aktor postanowił opowiedzieć o tym, że był "niepoprawnym romantykiem" i o rasizmie w Australii.

 • Eric Bana zagra łowcę krokodyli?

  Eric Bana ( "Troja" ) jest w tej chwili faworytem wśród kandydatów do roli Steve'a Irwina, zmarłego niedawno tragicznie sławnego łowcy krokodyli, w filmie poświęconym jego postaci.

 • Bana z australijskim Oscarem

  Eric Bana otrzymał najwyższe wyróżnienie Australijskiego Instytutu Filmowego - zwane "australijskim Oscarem".

Wideo na temat: eric bana aktor
 • Szukając Erica

  Bezpretensjonalna afirmacja życia połączona z genialnymi gagami komediowymi i poruszającymi do głębi emocjami. Zawieszony pomiędzy fikcją a dokumentem film "Szukając Erica", to przepełniona entuzjazmem i nadzieją, subtelna i optymistyczna historia listonosza Erica Bishopa, podstarzałego kibica piłki nożnej, któremu w rozwiązywaniu narastających problemów życiowych pomaga... widmo jego idola Erica Cantony. Film był entuzjastycznie przyjęty podczas zeszłorocznej rywalizacji o Złotą Palmę w...

 • Hanna

  Hanna (Ronan) jest nastolatka, która jako jedna z niewielu rówieśnic, posiada siłe i sprawność żołnierza. A wszystko dlatego, że została wychowana przez ojca (Bana), byłego agenta CIA w finlandzkiej dziczy. Trening jaki przeszła służyć miał jednemu celowi - zostanie perfekcyjnym zabójcą. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna przemieszcza się ukradkiem po Europie, wymykając się agentom nasłanym przez bezlitosna szefowa wywiadu pilnie strzegąca...

 • Zaklęci w czasie

  Zaklęci w czasie to film oparty na popularnej książce o miłości, która pokonuje barierę czasu. Clare (grana przez Rachel McAdams), przez całe swoje życie jest zakochana w Henrym (w tej roli Eric Bana). Wierzy w to, że są sobie przeznaczeni, chociaż tak naprawdę nigdy nie wie, kiedy ich ścieżki się rozejdą. Henry potrafi bowiem przemieszczać się w czasie. Ten niezwykły dar i zarazem przekleństwo jest wynikiem rzadkiej choroby genetycznej, która skazuje go na wieczne i mimowolne podróże w...