• Informacje na temat:

  eric clapton zdjęcia

Artykuły na temat: eric clapton zdjęcia
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • Dzień J.J. Cale'a

  Burmistrz miasta Tulsa w stanie Oklahoma ogłosił 5 lipca dniem J.J. Cale'a. Słynny gitarzysta rockowy znany jest przede wszystkim z utworów "Cocaine" i "After Midnight", które spopularyzował Eric Clapton.

 • Bob Marley: "Slogany" zza grobu

  Na początku listopada ukazała się składanka zawierająca największe przeboje "króla reggae" Boba Marley'a. Jak już informowaliśmy, na "Africa Unite: The Singles Collection" znalazł się także wcześniej nieznany utwór "Slogans" z 1979 roku. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do tego nagrania, w którym na gitarze zagrał Eric Clapton, dobry znajomy Marley'a.

 • Miłosny list od Beatlesa

  Paul McCartney "Kisses On The Bottom", Universal

 • Kurt Cobain i Eddie Vedder tańczą "wolnego"

  W najnowszym filmie dokumentalnym "Pearl Jam Twenty" w reżyserii Camerona Crowe'a znalazły się unikatowe zdjęcia ze słynnymi grunge'owymi wokalistami w roli głównej!

 • Shakira torturowana

  Shakira, popularna kolumbijska wokalistka, powraca po czteroletniej przerwie płytą "Fijacion Oral 1", zawierającą jedynie hiszpańskojęzyczne nagrania. Jej premierę wyznaczono na 6 czerwca. Niespełna pół roku później, w listopadzie, Shakira wyda kolejny album, tym razem anglojęzyczny "Oral Fixation 2". Pierwsze wydawnictwo promuje singel "La Tortura", do którego teledysk możecie zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

 • 10 lat bez Lindy

  W czwartek, 17 kwietnia, mija 10. rocznica śmierci Lindy McCartney, pierwszej żony Paula McCartneya. Od tego czasu były Beatles zdążył ponownie się ożenić, rozwieść, a także zacząć kolejny związek.

 • "Nie kontroluję muzyki"

  płyty, Moore opowiedział nam o nagrywaniu nowej płyty, Jimim Hendrixie, Ericu Claptonie i swej fascynacji bluesem.

 • "Więcej życia niż kiedykolwiek"

  Deep Purple to jeden z legend ciężkiego rocka. Angielscy weterani, działający z kilkoma przerwami od końca lat 60. XX wieku, 24 października wydali kolejną studyjną płytę, zatytułowaną "Rapture Of The Deep". A 24 lutego 2006 roku, w ramach światowej trasy promującej ten album, grupa pojawi się w katowickim "Spodku". Z tej właśnie okazji Michał Boroń rozmawiał z Rogerem Gloverem podczas jego krótkiego promocyjnego pobytu w Warszawie. Sympatyczny basista Deep Purple przypomniał m.in. pierwszą...

 • Przewodnik rockowy: Linda McCartney - muza

  Gdybym sam się nie znał, to byłbym bardzo zdziwiony, że do cyklu poświęconego wielkim artystom i wydarzeniom historii rocka, wprowadzam kobietę, która tak naprawdę prawdziwym muzykiem nigdy nie była. A zatem dlaczego? Z jednego, ale za to z bardzo ważnego powodu.

Wideo na temat: eric clapton zdjęcia
 • Szukając Erica

  Bezpretensjonalna afirmacja życia połączona z genialnymi gagami komediowymi i poruszającymi do głębi emocjami. Zawieszony pomiędzy fikcją a dokumentem film "Szukając Erica", to przepełniona entuzjazmem i nadzieją, subtelna i optymistyczna historia listonosza Erica Bishopa, podstarzałego kibica piłki nożnej, któremu w rozwiązywaniu narastających problemów życiowych pomaga... widmo jego idola Erica Cantony. Film był entuzjastycznie przyjęty podczas zeszłorocznej rywalizacji o Złotą Palmę w...

 • Madagaskar 3

  A przed nami długa droga do domu ... W trzeciej części bijącej wszelkie rekordy popularności filmowej animacji "Madagaskar", lew Alex (Ben Stiller) oraz jego kumple zebra Marty (Chris Rock), hipopotamica Gloria (Jada Pinkett Smith) i żyrafa Melman (David Schwimmer) robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz 'przypadkowo' trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jedym...

 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...