• Informacje na temat:

  erin brockovich prawdziwa

Artykuły na temat: erin brockovich prawdziwa
 • "O mnie się nie martw": Nowy hit TVP2 na miarę “rodzinki.pl"?

  ...potrafi bowiem doskonale utożsamić się z problemami zwykłych ludzi, bo... zna je od podszewki. Niczym niezapomniana Erin Brockovich z głośnego filmu z Julią Roberts w roli głównej łączy dwa światy: tych...

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • "O mnie się nie martw": Hit czy kit? Kto rozczarował widzów, a kto zabłysnął?

  ...niespodziewanie weszła w kręgi prawnicze. Niczym niezapomniana Erin Brockovich z głośnego filmu z Julią Roberts w roli głównej, łączy dwa światy: tych, którzy potrzebują pomocy i tych, którzy mogliby im...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Albert Finney jako Winston Churchill

  Albert Finney, wybitny angielski aktor ( "Erin Brockovich" , "Simpatico" , "Traffic" ), zagra Winstona Churchila w przygotowywanym filmie, opowiadającym o życiu słynnego angielskiego męża stanu. Żonę brytyjskiego premiera zagra Vanessa Redgrave ( "Mission: Impossible" ).

 • Mel Gibson i Julia Roberts razem!

  Mel Gibson ( "Waleczne Serce - Braveheart" , "Czego pragną kobiety" ) ma zamiar wyprodukować i zagrać jedną z ról w opartym na faktach dramacie, zatytułowanym "Tracks". Słynny aktor ma nadzieję, że u jego boku w filmie zechce pojawić się tegoroczna laureatka Oscara, Julia Roberts ( "Erin Brockovich" , "Meksykanin" ).

 • Aaron Eckhart: Nowe oblicze potwora

  Poznajcie go - oto nowe wcielenie potwora stworzonego przez szalonego naukowca, dra Frankensteina. Stwór ten nie ma jednak zbyt wiele wspólnego z dobrze nam znanym monstrum, zwłaszcza, że wciela się w niego przystojny Aaaron Ekhart, znany z takich filmów, jak "Życie od kuchni", "Erin Brockovich", "Między światami", "Mroczny Rycerz" czy "Olimp w ogniu".

 • Filmowe hity w telewizji

  Fani dobrych filmów powinni poczuć się usatysfakcjonowani, bo w pierwszych tygodniach 2010 roku w telewizji czeka ich prawdziwy wysyp hitów, z najpopularniejszymi gwiazdami w rolach głównych.

 • "Wielki Liberace" w polskich kinach

  29 listopada na ekrany polskich kin wejdzie jedna z największych filmowych niespodzianek tego roku. Mowa o zrealizowanym na zamówienie telewizji HBO "Wielkim Liberace" ("Behind the Candelabra"), którego światowa premiera odbyła się w konkursie głównym festiwalu w Cannes.

 • Richard Gere szuka "Pretty Woman"

  Wydaje się, iż nieprędko mają szansę rozpocząć się prace na planie kontynuacji przeboju "Pretty Woman" z 1990 roku. Pierwszym powodem są trudności ze znalezieniem aktorki, która mogłaby zagrać u boku Richarda Gere'a, a drugim fakt, iż niezbyt wiele osób deklaruje chęć obejrzenia sequela!

Wideo na temat: erin brockovich prawdziwa
 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.

 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.