• Informacje na temat:

  erin sanders

Artykuły na temat: erin sanders
 • Steve z Beverly Hills zaręczony

  Ian Ziering , bardziej znany jako Steve Sanders z kultowego serial u "Beverly Hills 90210", wkrótce stanie na ślubnym kobiercu.

 • Gwiazdor kultowego serialu został ojcem

  Ian Ziering , znany z produkcji "Beverly Hills 90210", został po raz pierwszy tatą. Aktor i jego żona Erin Ludwig w nocy z poniedziałku na wtorek (26 kwietnia) powitali na świecie córkę.

 • Gwiazdor kultowego serialu został ojcem

  Ian Ziering, znany z produkcji "Beverly Hills 90210", został po raz pierwszy tatą. Aktor i jego żona Erin Ludwig w nocy z poniedziałku na wtorek powitali na świecie córkę.

 • "Beverly Hills, 90210": Kultowy serial powraca

  .... "Czarodziejki", za który została dwukrotnie nominowana do nagrody Saturna. Prywatnie - trzykrotnie zamężna, obecnie z Kurtem Iswarienko. Ian Ziering, czyli Steve Sanders Amerykańscy widzowie(...) Mongoose". Prywatnie jest żonaty z Erin Kristine Ludwig, z którą ma dwie córki. Jennie Garth, czyli Kelly Taylor Wystąpiła w kilkunastu filmach oraz zajęła się produkowaniem. Wzięła również udział...

 • Gwiazdy po latach: "Beverly Hills, 90210"

  ...zobaczyć w filmach "Soho" i "Climbing Life". Prywatnie jest rozwiedziony i ma dwójkę dzieci - syna Jacka i córkę Sophie. Ian Ziering, czyli Steve Sanders Po zakończeniu "Beverly Hills..." występował(...)-Man" czy "Godzilla". Amerykańscy widzowie mogli podziwiać jego taneczne umiejętności w programie "Dancing with the Stars". Obecnie Zieringa możemy oglądać w filmie "Spadaj tato". Prywatnie - dwukrotnie...

 • Serialowy gwiazdor zaręczony

  Ian Ziering - szerokiej publiczności bardziej znany jako Steve Sanders z kultowego serial u "Beverly Hills 90210" - wkrótce stanie na ślubnym kobiercu.

 • Gwiazdor serialu "Beverly Hills, 90210" tatą

  Były gwiazdor serialu "Beverly Hills, 90210", Ian Ziering, został po raz pierwszy tatą. Aktor i jego żona Erin Ludwig w nocy z poniedziałku na wtorek powitali na świecie córkę.

Wideo na temat: erin sanders
 • Krudowie

  Akcja filmu ma miejsce w prahistorii. Pozycja człowieka jako "króla łowców" została zagrożona przez prehistorycznego geniusza, który przybywa z rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest... ogień.

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Uśpieni

  Ta historia wydarzyła się naprawdę. Charyzmatyczny profesor uniwersytecki Coupland (Jared Harris), którego metody pracy wzbudzają wiele kontrowersji, zachęca swoich studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii Couplanda jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii. Wkrótce przekonują się, że nie wolno igrać ze zjawiskami paranormalnymi.