• Informacje na temat:

  ernest

Artykuły na temat: ernest
 • Książę Ernest umiera. Rokowania lekarzy są fatalne

  Ernest August V, książę Hanoweru, ma 65 lat i ciężko choruje. Jedyną opoką w tych trudnych chwilach jest żona Karolina, z którą... pozostaje w separacji.

 • Steven Spielberg przygotowuje się do kolejnej produkcji. Tym razem hollywoodzki twórca ma zamiar przenieść na duży ekran bestsellerową powieść s-f Ernesta Cline'a "Player One".

 • "Barwy szczęścia": Carina i Ernest będą parą?

  Ernest (Krystian Kukułka), który wpadnie do Feel Good na spotkanie z Pawłem (Mateusz Rzeźniczak), nie będzie w stanie oderwać wzroku od Cariny (Divine Kitenge). - Widziałem w swoim życiu masę dziewczyn, ale jeszcze żadnej takiej pięknej jak ty - powie ciemnoskórej kelnerce...

 • "Fru!": Katarzyna Kwiatkowska biedronką

  Znana z błyskotliwych ról komediowych, niekwestionowana mistrzyni parodii Katarzyna Kwiatkowska, to kolejna z gwiazd polskiej wersji językowej "Fru!".

 • "Barwy szczęścia": Ula zerwie z Ernestem i uwiedzie Huberta?

  Klara (Olga Jankowska) pozwoli mężowi pojechać z Ulą (Anna Karwan) w trasę koncertową, ale szybko tego pożałuje. Dowie się, że piosenkarka tuż przed wyjazdem zerwała z Ernestem (Krystian Kukułka) i zagięła parol na Huberta (Marek Molak)!

 • "Fru!": Maja Bohosiewicz została matką

  Maja Bohosiewicz - aktorka ("W ciemności", "Pani z przedszkola") i mistrzyni zdumiewających transformacji z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Fru!".

 • "Barwy szczęścia": Hubert kontra Ernest!

  Tak jak się tego Pyrka spodziewał, współpraca z Ernim nie przynosi mu żadnej innej satysfakcji niż ta finansowa. A i to powoli za mało, żeby Hubert zgadzał się być łączony z ekscentrycznym raperem.

 • Konkurs o Nagrodę im. Andrzeja Munka

  14 pełnometrażowych fabularnych debiutów zgłoszonych zostało do tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę im. Andrzeja Munka, organizowanego przez Szkołę Filmową w Łodzi. W czwartek w kinie "filmówki" rozpoczną się pokazy konkursowe.

 • "Barwy szczęścia": Nowa postać - Ernest

  Zdeterminowany, pewny siebie. Przystojniak z zawadiackim spojrzeniem! Poznajcie wschodzącą gwiazdę polskiego hip-hopu, syna Artura Chowańskiego - Ernesta alias Ernie.

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

Zdjęcia na temat: ernest
Wideo na temat: ernest
 • Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał o weselu: będzie huczne!

  Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał o weselu: będzie huczne. Zobaczcie nagranie!

 • Hemingway i Gellhorn

  "Hemingway i Gellhorn" to najnowsza produkcja telewizji HBO opowiadająca o burzliwym związku wybitnego pisarza Ernesta Hemingwaya z amerykańską dziennikarką Marthą Gellhorn, która najpierw była jego kochanką, a później żoną. Obraz wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara Philipa Kaufmana zdobył dwie nominacje do Złotych Globów oraz dwie nagrody Emmy, a przez widzów i krytyków został okrzyknięty jedną z najciekawszych produkcji telewizyjnych roku 2012. Hiszpania, rok 1937. Do pogrążonego w...

 • Małgorzata Heretyk: Wzięliśmy ślub w jednym z odcinków programu „Ameryka Express 2”

  Ernest Musiał i Małgorzata Heretyk zdobyli popularność dzięki serialowi TVN „19+”. Niedługo będzie można ich oglądać także w programie „Ameryka Express 2”. Para jakiś czas temu na swoich profilach w mediach społecznościowych poinformowała fanów o zaręczynach. Musiał zdradza, że chociaż prywatny ślub jeszcze przed nimi, to na planie podróżniczego show powiedzieli sobie „tak”.

Dyskusje na temat: ernest