• Informacje na temat:

  ero wpadki

Artykuły na temat: ero wpadki
 • "Wikingowie": Jak zostać wikingiem w ośmiu prostych krokach

  ...(Alexander Ludwig). Przed różnymi wyzwaniami staną również inni bohaterowie - wątek Flokiego (Gustaf Skarsgard) wysunie się na pierwszy plan, Rollo (Clive Standen) będzie miał problemy we Francji(...) dobrym ojcem Może (czasami) niekoniecznie takim jak Ragnar, ale każdemu zdarzają się wpadki. Nawet najlepszym. Krok 6. Udowodnij swoje męstwo Aby dowieść swojego męstwa wikingowie muszą podołać...

 • Era Nowe Horyzonty. Co dalej?

  Im bardziej profesjonalny staje się festiwal Era Nowe Horyzonty, tym wyraźniej wraca nostalgia za wcześniejszymi edycjami imprezy. Roman Gutek jest jednak chyba większym pragmatykiem, niż marzycielem.

 • "Do zaliczenia": Każdy się zarumieni!

  Od 9 sierpnia oglądać będziemy na naszych ekranach komedię "Do zaliczenia", która sprawi, że - jak pisze "Variety" - zarumieni się nawet sam Judd Apatow, twórca niepoprawnych i mocno zakręconych filmów inicjacyjnych, takich jak "Wpadka" czy "40-letni prawiczek".

 • Najdzikszy sen cyborga

  Janelle Monae "The ArchAndroid (Suites II and III)", Warner

 • "Operacja Argo": Zawód: Szpieg

  Jak najłatwiej wydostać się z ogarniętego wojną kraju? W przebraniu filmowców! Tak złośliwcy mogliby w skrócie streścił fabułę nowego filmu Bena Afflecka "Operacja Argo".

 • Zabójcze to to nie jest

  Hard-Fi "Killer Sounds", Warner Music Poland

 • "Jesteśmy wojownikami"

  Holenderski duet R’N’G ma w Polsce ogromną rzeszę oddanych fanów. Ricardo Overman i Gerald Koeningsverdraag gościli już kilka razy w naszym kraju, ostatnio są specjalnymi gośćmi trasy koncertowej Natalii Kukulskiej, z którą swego czasu nagrali utwór "We'll Be Together". Swymi występami promują swój drugi album "The Right Time". Z tej okazji z Ricardem i Geraldem o fanach, listach przebojów i swobodzie artystycznej, rozmawiał Konrad Sikora.

 • Ryzyk-fizyk U2

  Do sklepów trafiła właśnie wydana z okazji 20. rocznicy premiery reedycja płyty "Achtung Baby" U2. Irlandczycy, którzy za sprawą tego albumu uratowali swoją karierę, nigdy wcześniej, ani też nigdy później nie zdobyli się na tak potężne artystyczne ryzyko.

 • "Nie potrafię się wirtualnie całować"

  Charakterystyczne brzmienie głosu Andrzeja Sikorowskiego jest znane chyba wszystkim miłośnikom polskiej piosenki. Ten muzyk i wokalista, stojący już od 24 lat na czele zespołu Pod Budą, nieprzerwanie dostarcza nam utwory opowiadające w nastrojowy, a czasami dowcipny sposób, o naszym życiu. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego albumu grupy zatytułowanego "Razem". Przy okazji premiery płyty, o wirtualnej miłości, współpracy z Wojciechem Młynarskim i planach związanych z napisaniem książki,...

Wideo na temat: ero wpadki
 • Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny'ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata - wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej. W kinach, w których dostępna jest projekcja cyfrowa, film wyświetlany będzie w wersji trójwymiarowej.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Cztery słońca

  Jára (Jaroslav Plesl) to ojciec rodziny, który mając już czterdzieści lat, wciąż jest jeszcze niezbyt dojrzały. Nie potrafi wyciągać wniosków ze swoich błędów, a jego częste wpadki są wręcz komiczne. Wraz ze swoją partnerką Janą (Anna Geislerová) wychowują dwoje dzieci. Starszy z nich to Véna (Marek Šácha), dojrzewający syn Járy z pierwszego małżeństwa. Odgrywa on w tej historii kluczową rolę wraz ze swym przyjacielem, punkiem Jerrym (Jiří Mádl). Jana nie jest szczęśliwa w tym związku....