• Informacje na temat:

  erotyczne imprezy

Artykuły na temat: erotyczne imprezy
 • Michał Witkowski o pozowaniu na ściance: Mega erotyczna sytuacja!

  Michał Witkowski (38 l.) jest zachwycony bywaniem na warszawskich salonach. Pisarz zalicza kolejne imprezy, pozując na ściankach. Jak mówi, jest to dla niego "mega erotyczna sytuacja".

 • "50 twarzy Greya" premierowo w Berlinie

  Światowa premiera filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odbędzie się 11 lutego 2015 podczas festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy. Dwa dni później ekranizacja skandalizującej powieści E L James trafi na ekrany polskich kin.

 • Seks, imprezy, rock and roll... Po raz piąty

  Seks, imprezy, rock and roll, czyli - będzie się działo! Skupiony na sobie, sarkastyczny, mocno zaangażowany w przygody erotyczne, bez przerwy szukający natchnienia pisarz Hank Moody (David Duchovny) powraca na antenę HBO w 5. serii "Californication". Co tym razem czeka kontrowersyjnego amerykańskiego literata, żyjącego jak gwiazda rocka? Mnóstwo frustracji, parę miłych niespodzianek, a także...

 • Startuje Berlinale 2015

  W czwartek, 5 lutego, w Berlinie rozpocznie się 65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. O główną nagrodę imprezy - Złotego Niedźwiedzia - ubiega się w tym roku 19 filmów, a wśród nich najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało".

 • Krzesimir i Olga byli uczestnikami erotycznej imprezy dla singli. Po upojnej nocy mężczyzna chce sprzedać w lombardzie maskę wenecką. Adek nie chce jej...

 • Plant: Imprezy z Abbą

  Robert Plant, były wokalista grupy Led Zeppelin, opowiedział w wywiadzie dla angielskiego brukowca "The Sun" o szczegółach znajomości z Björnem Ulvaeusem i Bennym Anderssonem, członkami sławnego szwedzkiego kwartetu Abba. Ponoć panowie wspólnie odwiedzali podejrzane kluby erotyczne w Sztokholmie.

 • Blanka Lipińska, autorka "polskiego Greya", rzuciła faceta, bo nie chciał z nią seksu

  ...... przychodziła do niej jeść sery. "Zakumplowałyśmy się. Pokazała mi świat, o którym nie miałam pojęcia. Imprezy, gdzie się wchodzi i dostaje ochroniarza i szampana. Dla dziewczyn z Puław to Himalaje" - mówi...

 • Tatu: Nie damy się ocenzurować

  Organizatorzy tegorocznego konkursu Eurowizji mocno obawiają się występu kontrowersyjnego duetu Tatu, reprezentanta Rosji, dlatego postanowili ograniczyć erotyczne zapędy dziewcząt. Szalone Moskwianki przyrzekły jednak, że w ich przypadku nie ma nawet mowy o jakiejkolwiek cenzurze.

 • Pierwsza miłość

  Marek chce zataić przed żoną fakt, że wydał z Turczykiem książkę, przy pisaniu której inspirację czerpał z życia erotycznego Teresy. Na jego nieszczęście...

 • Zaczynali jako dzieci. Co robią teraz hollywoodzkie gwiazdy?

  "Szósty zmysł", "E.T.", "Harry Potter", "Pełna chata" - to produkcje, które znamy i kochamy wszyscy. Grające w nich dzieci są dziś pełnoletnie. Czy jednak znalazły szczęście, które miało przyjść wraz ze sławą i pieniędzmi?