• Informacje na temat:

  erwin bach

Artykuły na temat: erwin bach
 • Tina Turner wyszła za mąż

  ...73-letnia Tina Turner 13 lipca poślubiła w Szwajcarii swojego wieloletniego partnera, niemieckiego producenta Erwina Bacha (57 l.).

 • Tina Turner: 75 lat królowej rocka

  Jej utwory i charakterystyczny wokal zna niemal każdy. Swoją charyzmą mogłaby obdarzyć kilka innych wokalistek młodszego pokolenia. Tina Turner kończy 75 lat.

 • Tina Turner wychodzi za mąż!

  ...73-letnia Tina Turner zdaje się nie zwalniać tempa. Jedna z największych gwiazd muzyki ponownie się zaręczyła i myśli o drugim małżeństwie. Tym razem zamierza poślubić niemieckiego muzyka i kompozytora Erwina Bacha, z którym jest związana od 18 lat.

 • Tina Turner o ślubie: Nadeszła odpowiednia pora

  Legenda estrady Tina Turner wypowiedziała się na łamach prasy na temat swej ponownej zmiany statusu cywilnego. Artystka wyznała, że zdecydowała się poślubić swego partnera Erwina Bacha po 27 latach wspólnego życia, ponieważ "nadeszła odpowiednia pora".

 • Tina Turner miała udar!?

  ...i fani nie muszą obawiać się o zdrowie Turner.  Piosenkarka jest pod opieką najlepszych lekarzy i ukochanego męża, producenta Erwina Bacha (57 l.), z którym dzieli życie już od połowy lat 80. i za którego wyszła w lipcu 2013 roku. Para mieszka w Szwajcarii. Turner dla Bacha zrzekła się amerykańskiego obywatelstwa. *** Doniesienia niemieckiego serwisu zdementował przedstawiciel Tiny Turner...

 • Tina Turner już po ślubie

  Po cichu, bez pompy odbył się w Szwajcarii ślub piosenkarki Tiny Turner i jej wieloletniego partnera, muzycznego biznesmena Erwina Bacha.

 • Tina Turner wyrwała się z piekła do raju

  ...korzysta z życia u boku Erwina Bacha (61 l.), niemieckiego producenta muzycznego. Dla niego wyprowadziła z rodzinnych Stanów Zjednoczonych do Szwajcarii - zrzekła się nawet amerykańskiego obywatelstwa...

 • Tina Turner przyjęła szwajcarskie obywatelstwo

  Amerykańska gwiazda pop Tina Turner, która od blisko 20 lat mieszka w Kuesnacht koło Zurychu, otrzymała szwajcarski paszport; wcześniej zdała egzamin na obywatelstwo - informuje szwajcarski dziennik "Blick".

 • ...szczęśliwą żoną młodszego od siebie o 18 lat Erwina Bacha. Para przez dwadzieścia lat żyła w nieformalnym związku. Courteney Cox (50 l.) po rozwodzie z Davidem Arquette związała się z muzykiem...

 • Tina Turner zmienia obywatelstwo

  Jedna z największych gwiazd światowej muzyki pop od lat już mieszka w Szwajcarii, jednak nadal posiada amerykańskie obywatelstwo. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem sytuacja się zmieni. Artystka odda swój dotychczasowy paszport. .

Wideo na temat: erwin bach
 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.

 • Alfabet

  98% dzieci po urodzeniu ma wysokie IQ, ale po ukończeniu szkoły zaledwie 2% z nich osiąga takie same wyniki. Wszystkiemu winna jest przesadnie ustandaryzowana edukacja, oparta na współzawodnictwie i wymiernych ocenach, która zabija dziecięcą kreatywność i wyobraźnię, ucząc szablonowego sposobu myślenia. Film pokazuje, w jaki sposób współczesny system edukacji determinuje nasz sposób patrzenia na świat i kształtuje naszą osobowość. Dolina Śmierci jest w filmie metaforą. W tym najbardziej...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...