• Informacje na temat:

  eryk lubos prywatnie

Artykuły na temat: eryk lubos prywatnie
 • Grywa również epizody w kinie. Najważniejsze tytuły, to: "PitBull", "W dół kolorowym wzgórzem", "Z odzysku" czy "Ryś". Zaliczył też występ w serial u "Codzienna 2m 3". Prywatnie związany z pisarką Dorotą Masłowską.

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • Magdalena Lamparska i Eryk Lubos mają romans!?

  Pojawienie się Eryka Lubosa (39 l.) na premierze filmu "Pod Mocnym Aniołem" wywołało spore zdziwienie. Aktor unika przecież bankietów, nie lubi rozgłosu, a o życiu prywatnym prawie nie opowiada(...) wątpliwości, że coś ich łączy. Co ciekawe, do niedawna Lubos związany był z pewną panią antropolog o imieniu Anna. Wygląda na to, że to już nieaktualne. "W środowisku od dawna mówiło się o problemach...

 • "Służby specjalne": Powstaje serial

  Po sukcesie filmu Patryka Vegi powstaje serial "Służby specjalne". Już w marcu na antenę Dwójki ma trafić pierwszy z pięciu odcinków.

 • „To nie koniec świata!”: Czy to jest miłość?

  Magdalena Lamparska i Eryk Lubos, czyli Ula i Darek z "To nie koniec świata!", nie kryją, że bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili podczas pracy na planie serialu, w którym grają parę. Czy prywatnie także coś ich łączy?

 • Patryk Vega o "Służbach specjalnych"

  Aktorzy Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Olga Bołądź, Eryk Lubos i Agata Kulesza oraz "autentyczni przestępcy oraz byli oficerowie służb i policjanci" są w obsadzie "Służb specjalnych", które trafią do kin 3 października - poinformował reżyser Patryk Vega.

 • "Prawo Agaty": Koniec sielanki

  Niestety, wielkie szczęście w prywatnym życiu Agaty Przybysz skończy się zdecydowanie szybciej, aniżeli się zaczęło. Jej spokój i radość zostaną zmącone przez pojawienie się tajemniczego Michała Cybulskiego - w rolę którego wciela się 41-letni Eryk Lubos, wysoko ceniony aktor, którego wiosną będziemy mogli oglądać także w nowym serialu TVP 2 pt. "Służby specjalne", gdzie gra niejakiego Rafała...

 • Zielińska i Karczmarczyk w "To nie koniec świata!"

  Prace na planie serialu "To nie koniec świata!" idą pełną parą. Tym razem aktorów i ekipę serialu zastaliśmy nie w odległej Białej Podlaskiej, lecz w Warszawie.

 • Polski aktor nagrodzony w Karlowych Warach

  Eryk Lubos, czyli Waldek Grzelak "Pluskwa" z "Ojca Mateusza", zdobył główną nagrodę aktorską na 47. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach. Jury wyróżniło go za rolę w filmie "Zabić Bobra" Jana Jakuba Kolskiego.

 • 50 twarzy Magdaleny Lamparskiej

  Magdalena Lamparska, odtwórczyni roli temperamentnej Ulki z "To nie koniec świata!", opowiada o kulisach powstawania serialu i o tym, co przydarzy się wkrótce jej bohaterce. Zdradza także, czym jest dla niej aktorstwo, dlaczego tak bardzo podoba jej się praca na planie i czy wyobraża sobie życie z dala od cywilizacji.