• Informacje na temat:

  esprit

Artykuły na temat: esprit
 • Samochód Bonda najlepszy

  Samochód Lotus Esprit, należący do agenta Jamesa Bonda w filmie "Szpieg, który mnie kochał" , został uznany przez miłośników kina za najbardziej godny zapamiętania. W obrazie z 1977 roku Roger Moore w roli agenta 007 zjechał autem z molo do morza, gdzie samochód zmienił się w łódź podwodną.

 • Najlepszy samochód w historii

  Biały Lotus Esprit, którym jeździł James Bond w filmie "Szpieg, który mnie kochał" , został uznany przez Brytyjczyków za najlepszy samochód w dziejach kina. Drugie miejsce zajął znany z serial u "Knight Rider" czarny super-pojazd Kitt, prowadzony przez aktora Davida Hasselhoffa. Zabawę zorganizowała witryna Yahoo!.

 • 550 tys. funtów za auto Bonda

  Samochód Lotus Esprit, którym jeździł agent 007, czyli James Bond, w filmie "Szpieg, który mnie kochał" został sprzedany 9 września na aukcji w Londynie za 550 tys. funtów (865 tys. dolarów).

 • "Złożoność roli była wyzwaniem. Z przyjemnością niszczyłam siebie i nareszcie nie musiałam być doskonałą pięknością" - powiedziała podczas czwartkowej (19 lutego) konferencji prasowej w Warszawie Emmanuelle Seigner, odtwórczyni głównej roli w thrillerze "Pozory i złudzenia" ("Corps a corps").

 • The Beatles dostaną 60 milionów

  Stworzona przez The Beatles firma Apple Corps otrzyma 30 milionów funtów (blisko 60 milionów dolarów) na mocy ugody z wytwórnią EMI.

 • Mila Kunis poszła na bal z żołnierzem

  W lipcu tego roku żołnierz US Marines za pośrednictwem serwisu You Tube zaprosił gwiazdę "Czarnego łabędzia" Milę Kunis na listopadowy bal Marine Corps. Aktorka przyjęła zaproszenie i poszła na imprezę z sierżantem Moorem.

 • Randka w ciemno z żołnierzem

  Żołnierz amerykańskiej piechoty za pośrednictwem You Tube'a zaprosił gwiazdę "Czarnego łabędzia" - Milę Kunis na listopadowy bal Marine Corps. Aktorka zgodziła się z nim pójść. Swój udział w całym zamieszaniu miał również piosenkarz Justin Timberlake.

 • Snipes i Van Damme: Twardziele w akcji

  Wesley Snipes ( "Blade: Mroczna Trójca" ) i Jean-Claude Van Damme ( "Za ciosem" ), dwaj gwiazdorzy hollywoodzkich filmów akcji, wystąpią wspólnie w obrazie "The Hard Corps". Autorem scenariusza i reżyserem projektu jest Sheldon Lettich ( "Rambo III" ), twórca fabuły pierwszego słynnego filmu Van Damme'a, "Krwawy sport".

 • The Beatles kontra iTunes

  Członkowie słynnej angielskiej grupy The Beatles i ich spadkobiercy przegrali w poniedziałek, 8 maja, proces sądowy z amerykańskim komputerowym gigantem Apple. Przedmiotem sprawy było słynne nadgryzione jabłko, czyli logo wytwórni płytowej Apple Corps, założonej przez Beatlesów. Bardzo podobnego używa także firma Apple Computer.

 • Courtney Love wstąpi do piechoty morskiej?

  Courtney Love, była członkini formacji Hole obecnie stojąca na czele grupy Bastard, jest tak pobudzona po zamachach terrorystycznych, do których doszło 11 września, że zdecydowała się wstąpić do piechoty morskiej (United States Marine Corps) i wziąć udział w akcji militarnej przeciwko organizatorom zamachów.

Dyskusje na temat: esprit
 • Re: "Klan": Bożenka i Miłosz powiedzą sobie "tak"! Mamy zdjęcia z ich sesji ślubnej!

  Bozenka wyglada bardzo ladnie - nie musiala korzystac z jagod acai.Byc moze amerykanscy naukowcy faktycznie znalezli sposob na odchudzanie ale my nie mamy pewnosci,co kupujemy.Na opakowaniu, kupionym w firmie Esprit Commercial Ltd. ( to ta z reklam)niby to ale nie dziala.Wielka bzdura i nawet nie mozna powiedziec tego w kommentarzach,bo wpisy tylko przez fb.Normalne komentowanie zabronione!!!Nie