• Informacje na temat:

  estonii

Artykuły na temat: estonii
 • "Barwy szczęścia": Darek i Władek przeprowadzą się do... Estonii?

  Władek (Przemysław Stippa) poinformuje Darka (Andrzej Niemyt), że siedziba jego firmy zostanie wkrótce przeniesiona do... Estonii. - Trochę zimno, ale trudno... Jadę z tobą – zdecyduje Janicki. - W Estonii też są drużyny piłkarskie – doda.

 • 13-latka, która śpiewała z Edytą Górniak, wystąpi w "Must Be The Music"

  Już w najbliższą niedzielę (21 września) na scenie "Must Be The Music. Tylko Muzyka" wystąpi Maria Markiewicz, która może się pochwalić występem z samą Edytą Górniak

 • Klan

  Darek przybywa do biura, żeby zrezygnować z wyjazdu do Estonii. W tym czasie pojawia się prezes Rutka wraz z wiceprezesem Bolkiem. Brajan traci humor,...

 • Estoński twórca filmów animowanych Priit Pärn otrzyma Smoka Smoków

  Estoński twórca filmów animowanych Priit Pärn otrzyma Smoka Smoków podczas 55. edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego (31 maja - 7 czerwca).

 • "Klan": Czesia wyśle męża na studia!

  Czesia (Anna Powierza) za żadne skarby świata nie będzie chciała pozwolić mężowi na wyjazd do pracy w Estonii. Aby zatrzymać Darka (Dariusz Lewandowski) w domu, zaproponuje mu podjęcie studiów!

 • "Obce ciało": Zaskakujące wcielenie Agnieszki Grochowskiej

  5 grudnia na ekrany polskich kin zawita międzynarodowa koprodukcja w reżyserii Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". W obsadzie, obok Agaty Buzek, Weroniki Rosati i Agnieszki Grochowskiej, zobaczymy włoskiego aktora Ricardo Leonellego oraz Jacka Poniedziałka, Janusza Chabiora, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego i Stanisławę Celińską. Muzykę do filmu napisał Wojciech Kilar.

 • Justyna Kowalczyk (31 l.) od kilku dni trenuje w Estonii, na Facebooku zamieszczając zdjęcia, z których wynika, że jej dyspozycja, nie tylko fizyczna, jest coraz lepsza.

 • "Obce ciało" : Grochowska z pejczem, Buzek w habicie

  Agnieszka Grochowska, Weronika Rosati oraz Agata Buzek znalazły się na plakacie nowego filmu Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". Obraz trafi do kin 5 grudnia.

 • Klan

  Po rutynowej wizycie kuratorskiej Rafał dochodzi do wniosku, że został wmanewrowany w rodzinną intrygę i postanawia sprawę zamknąć. Beata stara się przekonać Ramonę, że dla dobra Jaśka nie powinni organizować całonocnej imprezy poza miastem i sugeruje zmienić lokalizację. Proponuje rodzinny dom na Sadybie. Darek wraca z Estonii.

 • Warszawski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Chińska "Trumna w górach" została uhonorowana Warsaw Grand Prix podczas 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nagrodzono także filmy: "Takie są zasady", "Jak powstrzymać ślub", "Mój tata rockman". Laureatów wyłoniono w sobotę, 18 października.

Wideo na temat: estonii
 • Justyna Kowalczyk wraca do formy?

  Od kilku dni Justyna Kowalczyk trenuje w Estonii, a na Facebooku zamieszcza zdjęcia, z których wywnioskować można, że jej dyspozycja nie tylko fizyczna, ale i psychiczna jest coraz lepsza. (Agencja TVN/x-news)

 • Kertu - miłość jest ślepa

  Historia uczucia niemożliwego, które połączyło tych dwojga, podbiła serca widzów na wielu festiwalach (Nagroda Publiczności m.in. na Festiwalu w Arras). Film odniósł również ogromny sukces w estońskich kinach, gromadząc rekordową ilość widzów (38 000 przy populacji 1.3 mln) zdobywając tytuł najpopularniejszego filmu rodzimej produkcji wyświetlanego w Estonii. Tytułowa Kertu mieszka wraz z rodzicami w niewielkiej estońskiej wsi. Na pierwszy rzut oka widać, że nie pasuje do swojego otoczenia....

Dyskusje na temat: estonii