• Informacje na temat:

  etap plebiscytu

Artykuły na temat: etap plebiscytu
 • Uczestnik "Top Model" zdradza, co się stało w domu modeli i modelek!

  Paweł Poręba (28 l.), finalista konkursu Mister Polski 2016 i uczestnik "Top Model", ujawnia nam szczegóły programu, które nie zostały wyemitowane w telewizji. Jak konkurs wpłynął na jego dalszą karierę? Jakie tajemnice kryją pozostali uczestnicy plebiscytu?

 • Superjedynki: Ruszył II etap!

  W zeszłym tygodniu poznaliśmy wykonawców, którzy wystąpią na koncercie "Superjedynki" pierwszego dnia (2 czerwca) tegorocznego 43. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Do finału plebiscytu zakwalifikowało się po 3 wykonawców w każdej z siedmiu kategorii. Który z nich ostatecznie wygra, zadecydujecie Wy - w poniedziałek, 1 maja, rozpoczął się drugi etap głosowania na "Superjedynki" !

 • "Na dobre i na złe": Piekło domysłów i plotek

  .... Do głosu dojdzie instynkt. Może tym razem zajdzie w ciążę? (śmiech). Twoją pracę na planie "Na dobre i na złe" docenili organizatorzy plebiscytu Telekamery. Dostałaś nominację w kategorii "aktorka(...) (śmiech). Gdy minął pierwszy etap zainteresowania moją osobą, nauczyłam się mieć do tego więcej dystansu. Jestem starsza, mądrzejsza o doświadczenia. Teraz odbieram zainteresowanie moją osobą ze...

 • Superjedynki: Kończy się I etap!

  We wtorek, 25 kwietnia, upływa termin pierwszego etapu głosowania w najpopularniejszym polskim plebiscycie muzycznym "Superjedynki", będącego podsumowaniem ostatnich 12 miesięcy na naszej scenie(...) Polskiej w Opolu. Wśród uczestników plebiscytu rozlosujemy wiele cennych nagród.

 • Małgorzata Foremniak obchodzi dziś 46. urodziny

  Trzykrotna laureatka plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" i zdobywczyni Złotej Telekamery Małgorzata Foremniak, czyli Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe", kończy dzisiaj 46 lat.

 • Teledysk półrocza: Plebiscyt trwa!

  Przypominamy o zorganizowanym przez portal INTERIA.PL plebiscycie na teledysk półrocza. W naszej zabawie, w której możecie wybrać swój ulubiony wideoklip polski i zagraniczny, nie zabraknie oczywiście nagród!

 • Wybierz najbardziej pobożnego księdza!

  ...wcześniejszym etapie kapłaństwa rozbiło się o ludzką obojętność. Dlatego ksiądz urządził się wygodnie na wiejski sposób, stara się unikać kłopotów, wstawić w kościele witraże, wymienić organy i tak dalej...

 • Jeszcze tylko do najbliższej niedzieli, 11 lutego, do godziny 24.00, można głosować w pierwszym etapie kolejnej edycji dorocznego plebiscytu portalu INTERIA.PL, mającego wyłonić najlepsze - zdaniem internautów - teledyski minionego roku.

 • Zasłużyli na klapsy!

  W sobotę TV 4 pokaże galę finałową pierwszej edycji plebiscytu „Niegrzeczni”. Pierwsze klapsy, bo tak, nagradzani są najniegrzeczniejsi, padną kilka minut po 20.00!

 • Rusza plebiscyt "Superjedynki"!

  W piątek, 7 kwietnia, ruszyła siódma edycja "Superjedynek", największego w Polsce muzycznego plebiscytu, będącego podsumowaniem ostatnich 12 miesięcy na polskiej scenie muzycznej. Już teraz na(...) uczestników plebiscytu rozlosujemy wiele cennych nagród.

Wideo na temat: etap plebiscytu
 • Dom na kółkach

  Simon rzuca pracę w mieście, rozstaje się z dziewczyną i wraca do rodzinnej wsi, gdzie mieszkają jego rodzice. Spotyka tu Juliena, kolegę z czasów dzieciństwa, który mieszka z ojcem dochodzącym do siebie po ciężkiej chorobie. Pewnego wieczoru, dwaj trzydziestolatkowie spontanicznie decydują się spełnić marzenie z dzieciństwa: wybrać się w nieskrępowaną niczym podróż. Kupują samochód kempingowy i pełni entuzjazmu rozpoczynają przygodę życia. Zatrzymuje ich... usterka pojazdu. Mając...

 • Chinka

  "Chinka" to rock'n'rollowa odyseja śledząca losy wyzwolonej i odważnej dziewczyny wkraczającej w dorosłość w dzisiejszym gwałtownie zmieniającym się świecie. Mei nigdy dotychczas nie opuszczała rodzinnej wioski, mimo to jest zdeterminowana nie powtarzać nudnej egzystencji swoich rodziców i w poszukiwaniu nowych doznań dociera do nowochińskiej metropolii Chong-qing. Nie udaje jej się zrealizować wizji lepszego życia w wielkim mieście: Mei zostaje zwolniona z pracy w fabryce i wdaje się w...

 • Sen o Warszawie

  "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, to pierwszy pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena. Opowiadają o nim barwnie członkowie jego rodziny,...