• Informacje na temat:

  ethan embry zdjęcia

Artykuły na temat: ethan embry zdjęcia
 • Nowi bohaterowie "X2"

  W kontynuacji przebojowej opowieści "X-MEN" pojawią się nowi mutanci. Według najnowszych doniesień z planu realizacji filmu "X2", negocjacje w sprawie występu w roli Nightcrawlera prowadzi Ethan Embry ("Ball in the House"). Z producentami rozmawia również debiutant Aaron Stanford.

 • Alan Cumming w "X2"

  Mimo wcześniejszych doniesień, w kontynuacji przeboju "X-MEN" w roli nowego mutanta, nie wystąpi Ethan Embry. Bardzo pożądaną przez aktorów rolę Nightcrawlera w filmie "X2" zagra Alan Cumming ( "Mali agenci" , "Get Carter ).

Wideo na temat: ethan embry zdjęcia
 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...

 • Noc oczyszczenia

  Niedaleka przyszłość. Nowy ustrój polityczny, zwany "The New Founding Fathers of America", stara się kontrolować epidemię przemocy i przestępczości poprzez wprowadzenie ścisłego stanu wojennego. Najnowszym pomysłem na pokonanie agresji wśród społeczeństwa jest eksperyment zwany "czystką", który gwarantuje obywatelom, że trzy razy do roku przez 12 godzin morderstwo staje się całkowicie legalne.

 • Sinister

  Ellison (Ethan Hawke) jest pisarzem, zajmującym się opisywaniem prawdziwych przestępstw. Z nadzieją na napisanie bestsellera, który ożywi jego karierę, wprowadza się z rodziną do nowego domu. Na jego strychu znajduje pudło ze starymi domowymi filmami, obrazującymi życie poprzednich mieszkańców domu, jak również ich morderstwa. Na każdym z filmów Ellison zauważa niezidentyfikowaną postać. Odkrywa w końcu, że wszystkie morderstwa mają związek z nadprzyrodzoną istotą i szybko okazuje się, że...