• Informacje na temat:

  ethan hawke aktor

Artykuły na temat: ethan hawke aktor
 • Córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a w nowym sezonie "Stranger Things"

  Dzieci znanych aktorów często idą w ślady swoich rodziców. Jednak nie zawsze znane nazwisko jest gwarantem sukcesu. Teraz swojego szczęścia próbuje Maya Hawke, córka gwiazd kina - Umy Thurman i Ethana Hawke'a.

 • Ethan Hawke w Alei Sław

  Kariera amerykańskiego aktora Ethana Hawke'a została w końcu przypieczętowana. Aktor odcisnął swe dłonie i stopy na słynnej Walk Of Fame (Alei Sław). Tym samym dołączył do takich gwiazd, jak Clint Eastwood, Clark Gable czy Marilyn Monroe.

 • Sławne dzieci gwiazd

  Maya Hawke Być może jeszcze nie zna jej jeszcze cały świat, ale jest na najlepszej drodze do tego! Maya Hawke to córka Umy Thurman i nie powinno to być zdziwieniem, ponieważ są niezwykle podobne! Jej tatą jest hollywoodzki aktor, Ethan Hawke, a więc dziewczyna od początku miała styczność z aktorstwem. 21-latka najpierw próbowała swoich sił w modelingu, co z resztą świetnie jej...

 • Ryan Gosling: Nowe propozycje

  Ryan Gosling ma szansę na role, o których marzy niejeden aktor. Hollywoodzki przystojniak jest typowany do zagrania słynnego komiksowego bohatera Doctora Strange'a oraz legendarnego iluzjonisty Houdiniego.

 • Gwiazdy po latach: „Twin Peaks”

  ...wkracza na front odwiecznej wojny między dobrem a złem – uosabianymi przez Białą i Czarną Chatę. Co stało się z aktorami, którzy zdobyli wielką sławę w latach 90., występując w tej kultowej produkcji?

 • J.K. Simmons: To jego czas!

  Amerykański aktor J. K. Simmons w dramacie "Whiplash" wcielił się w postać Terence'a Flatchera, bezwzględnego nauczyciela muzyki, który próbuje ze swoich uczniów uczynić bezwolne marionetki, gotowe poświęcić wszystko dla swojej pasji. Czy otrzyma za tę kreację Oscara?

 • Serial komediowy Bena Stillera

  ...wcielili się Winona Ryder i Ethan Hawke. Komediodramat "Orbitowanie bez cukru" do dziś figuruje jako jeden z ważniejszych filmów, definiujących tzw. Pokolenie X, czyli społeczeństwo zagubione w chaosie(...)Amerykański aktor Ben Stiller swój debiut reżyserski z 1994 roku - film "Orbitowanie bez cukru" przeniesie na mały ekran. Gwiazdor podpisał umowę z telewizją NBC na kilkunastoodcinkowy serial...

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Gwiazda "Newsroomu" na planie nowego filmu

  ...się m.in. Ethan Hawke, Emile Hirsch, Asa Butterfield, Hailee Steinfeld oraz Emily Mortimer, która dołączyła właśnie do ekipy. Dla Mortimer rola w "Ten Thousand Saints", jest pierwszą od dwóch lat propozycją filmową. Ostatnio, na dużym ekranie, można było oglądać ją w obrazie Martina Scorsese "Hugo i jego wynalazek". Fani aktorki jednak nie mogą narzekać na brak produkcji z jej udziałem...

 • Oscary 2015: Dla kogo nominacje?

  15 stycznia około 15:00 dowiemy się, czy "Ida" wciąż będzie miała szansę na tegorocznego Oscara. Ogłoszenie nominacji we wszystkich 24. kategoriach odbędzie się podczas specjalnej konferencji prasowej transmitowanej na żywo.

Wideo na temat: ethan hawke aktor
 • Noc oczyszczenia

  Niedaleka przyszłość. Nowy ustrój polityczny, zwany "The New Founding Fathers of America", stara się kontrolować epidemię przemocy i przestępczości poprzez wprowadzenie ścisłego stanu wojennego. Najnowszym pomysłem na pokonanie agresji wśród społeczeństwa jest eksperyment zwany "czystką", który gwarantuje obywatelom, że trzy razy do roku przez 12 godzin morderstwo staje się całkowicie legalne.

 • Sinister

  Ellison (Ethan Hawke) jest pisarzem, zajmującym się opisywaniem prawdziwych przestępstw. Z nadzieją na napisanie bestsellera, który ożywi jego karierę, wprowadza się z rodziną do nowego domu. Na jego strychu znajduje pudło ze starymi domowymi filmami, obrazującymi życie poprzednich mieszkańców domu, jak również ich morderstwa. Na każdym z filmów Ellison zauważa niezidentyfikowaną postać. Odkrywa w końcu, że wszystkie morderstwa mają związek z nadprzyrodzoną istotą i szybko okazuje się, że...

 • Boyhood

  Opowieść o Masonie i otaczających go osobach, ukazująca życie chłopca począwszy od lat 5 do 18. urodzin.