• Informacje na temat:

  eugeniusz mleczak

Artykuły na temat: eugeniusz mleczak
 • Jaworowicz wyszła za mąż

  Autorka "Sprawy dla reportera", Elżbieta Jaworowicz (64 l.), poślubiła swojego wieloletniego partnera płk. Eugeniusza Mleczaka.

 • Trudne chwile Elżbiety Jaworowicz

  Dziennikarka Elżbieta Jaworowicz, od niedawna żona majora Eugeniusza Mleczaka, nie może w pełni cieszyć się swoim szczęściem. Powód? Czeka ją batalia sądowa z bohaterami "Sprawy dla reportera".

 • Elżbieta Jaworowicz: Dlaczego tak pilnie strzeże swojego życia prywatnego?

  Wojciechem Gąssowskim. Lada moment świętować będzie piątą rocznicę ślubu z pułkownikiem Eugeniuszem Mleczakiem, u boku którego szczęście znalazła 20 lat temu! Choć Elżbieta Jaworowicz uważana jest za jedną...

 • Dziecięce fantazje Karola Strasburgera

  Pokazy filmów o tematyce lotniczej, wystawy i spotkania z osobistościami ze świata lotnictwa - to niektóre z atrakcji II Międzynarodowego Festiwalu Filmów Lotniczych "Fly Film Festiwal 2011", który odbędzie się pod koniec września w Warszawie.

Zdjęcia na temat: eugeniusz mleczak
Wideo na temat: eugeniusz mleczak
 • Sęp

  Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił? W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o...