• Informacje na temat:

  eurowizja 200

Artykuły na temat: eurowizja 200
 • Edyta Górniak

  ...", natomiast w Portugalii "Srebrnej Płyty". Na świecie rozeszło się ponad 350 tysięcy jego egzemplarzy, z czego ponad 200 tysięcy poza granicami Polski. Pierwszy od pięciu lat studyjny album Edyty E·K·G trafił...

 • Eurowizja 2015: Australia wybrała reprezentanta!

  Nie Sia i nie Iggy Azalea czy Kylie Minogue, a Guy Sebastian będzie reprezentował Australię na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji.

 • Zagraniczne reakcje na wybór Moniki Kuszyńskiej

  Co zagraniczni fani Konkursu Piosenki Eurowizji sądzą o polskiej reprezentantce i jej piosence?

 • Rosyjskie skandalistki. Co zapamiętaliśmy z kariery t.A.Tu.?

  Na początku XXI wieku niemal każdy znał ich utwory na pamięć, a działalność formacji wywoływała niejednokrotnie szok i oburzenie wśród bardziej konserwatywnej publiczności. Mimo że kariera duetu t.A.T.u skończyła się niemal tak szybko jak się zaczęła, grupa została zapamiętana przez słuchaczy.

 • Dziś finał Eurowizji!

  O godzinie 21 w Moskwie rozpocznie się finał 54. Konkursu Piosenki Eurowizji. Do faworytów należą w tym roku Norwegia, Grecja, Turcja, Azerbejdżan i Wielka Brytania.

 • Wybierz porażkę roku!

  Wybierz największą porażkę 2007 roku w świecie muzyki i wygrywaj nagrody!

 • Oglądalność talent shows: Odbicie po Eurowizji

  "Must Be The Music" nadal liderem oglądalności, a konkurencyjne "X Factor" i "The Voice of Poland" odrabiają straty zadane przez Eurowizję.

 • Kolejne sukcesy Rusłany

  W połowie września ukraińska wokalistka Rusłana, zwyciężczyni festiwalu Eurowizja 2004, otrzymała kolejne wyróżnienie. Tym razem została nagrodzona podczas uroczystości World Music Awards jako najlepiej sprzedający się artysta ukraiński na świecie.

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  Jak to się stało, że najbardziej utalentowana polska wokalistka po 20 latach kariery funkcjonuje głównie jako celebrytka?

 • Bukmacherzy nie wierzą w Isis

  Według bukmacherów faworytem tegorocznego konkursu Eurowizji będzie Rosja, a także Armenia i Serbia. Zwycięstwo Isis Gee byłoby, ich zdaniem, sporą sensacją.

Wideo na temat: eurowizja 200
 • Kwiaty wojny

  Nankin 1937 roku. Inwazja Japończyków powoduje chaos i zniszczenia w chińskim mieście. Grupie uczennic udaje się względnie bezpiecznie schronić w piwnicy, za murami Katedry Winchester. Podobnie jak Amerykaninowi Johnowi Millerowi i trzynastu prostytutkom z pobliskiego domu publicznego. Miller początkowo zainteresowany wyłącznie pieniędzmi i zapasami wina z kościelnej piwnicy, stopniowo przyjmuje rolę obrońcy. Film, oparty na powieści "13 kwiatów z Nanjing" autorstwa Geling Yan, przenosi na...

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...

 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...