• Informacje na temat:

  eurowizja litwa

Artykuły na temat: eurowizja litwa
 • Porażka Polski na Eurowizji

  Do finału zakwalifikowali się faworyci wtorkowego koncertu, czyli Azerbejdżan - Ell & Nikki z piosenką "Running Scared", Węgry - Kati Wolf z "What About My Dreams?", oraz Rosja - Alex Sparrow z "Get You". W finale wystąpią również Serbia, Litwa, Grecja, Islandia, Gruzja, Szwajcaria oraz Finlandia. Magdalena Tul, która piosenką "Jestem" otwierała wtorkowy półfinałowy koncert, znalazła się poza...

 • Eurowizja: Polka w barwach Litwy

  Litwę w tegorocznym konkursie Eurowizji będzie reprezentować Ewelina Saszenko - Polka z Wileńszczyzny. Saszenko wygrała w czwartek (24 lutego) krajowe eliminacje, pokonując 13 konkurentów. Wokalistka będzie pierwszą Polką reprezentującą Litwę na Eurowizji.

 • Herbuś i Mroczek wygranymi Eurowizji!

  ...- 154 pkt. 2. Rosja - 121 pkt 3. Ukraina - 119 pkt 4. Litwa - 110 pkt. 5. Azerbejdżan - 106 pkt. 6. Dania - 102 pkt. 7. Grecja - 72 pkt. 8. Portugalia - 61 pkt. 9. Wielka Brytania - 47 pkt. 10

 • Eurowizja: Polka z Litwy bez wsparcia

  Reprezentantka Litwy na konkursie Eurowizji Ewelina Saszenko, Polka z Wileńszczyzny, nie znalazła sponsorów na Litwie. Będzie ją sponsorowała firma z Polski - informuje dziennik "Lietuvos Rytas".

 • Cichopek zatańczy w Londynie!

  ...konkursu zgłosili: Austria, Dania, Finlandia, Niemcy, Grecja, Irlandia, Litwa, Holandia, Portugalia, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Polska oraz Wielka Brytania .

 • Eurowizja: Macie dość!

  Polska w 2009 roku nie powinna brać udziału w konkursie Eurowizji - takie wnioski płyną z naszej ankiety, w której oddaliście ponad 25 tysięcy głosów!

 • Eurowizja: Wkrótce wyniki!

  Przed chwilą zakończyły się występy wszystkich 23 uczestników koncertu półfinałowego 51. Konkursu Piosenki Eurowizja. Do faworytów zaliczano Belgijkę Kate Ryan, Finów z grupy Lordi, czy pochodzącą z Szwecji wokalistkę Carolę. Zespół Ich Troje nie miał zbyt wysokich notowań przed występem, ale ekipa Michała Wiśniewskiego z piosenką "Follow My Heart" zaprezentowała się całkiem efektownie.

 • Eurowizja minus jeden

  Władze łotewskie zapowiedziały w środę (17 grudnia), że odwołują z powodu kryzysu gospodarczego udział w najbliższym konkursie piosenki Eurowizji, który odbędzie się w maju 2009 r. w Moskwie.

 • Eurowizja: Będą emocje?

  Już bez polskiej reprezentantki Magdaleny Tul w sobotę (14 maja) w niemieckim Dusseldorfie odbędzie się finał 56. Konkursu Piosenki Eurowizji 2011. Na zwycięzcę bukmacherzy typują francuskiego tenora Amaury Vassiliego.

 • Polska zbojkotuje Eurowizję?

  TVP rozważa bojkot konkursu Eurowizji, który w 2009 roku odbędzie się w Moskwie. Nad podobnym krokiem zastanawiają się Estonia, Litwa i Łotwa.

Wideo na temat: eurowizja litwa
 • Misja: Gwiazda

  "Misja: Gwiazda" to pełna energii opowieść o młodości, przyjaźni i muzyce. Film zdobył serca dzieci i młodzieży na całym świecie, czego dowodem jest nominacja do Nagrody Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej Karl wcale nie chce się przeprowadzać do Kopenhagi. Mama dostała pracę w stolicy i musi tam jechać! Bo czy ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę co myśli i czuje 12-letni chłopak? Najgorsze przypuszczenia Karla się sprawdzają - Kopenhaga okazuje się głośna i brzydka....