• Informacje na temat:

  eurowizja tańca

Artykuły na temat: eurowizja tańca
 • Kim jest Roksana Węgiel? Wygrała konkurs Eurowizja Junior 2018

  Kim jest Roksana Węgiel, zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci? W konkursie na Białorusi nasz kraj reprezentowała z piosenką "Anyone I Want To Be". Wcześniej, na początku tego roku, wygrała pierwszą polską edycję "The Voice Kids". Co jeszcze powinniśmy o niej wiedzieć?

 • "Taniec z Gwiazdami": Rekordowy finał

  3,6 milionów telewidzów oglądało w piątkowy wieczór finałowy odcinek 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". To najlepszy wynik zakończonej właśnie odsłony show.

 • "Taniec z gwiazdami": Edyta Herbuś nowym jurorem?

  Kilka dni temu potwierdziły się doniesienia o złym stanie zdrowia Malitowskiego. "Moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań" - napisał na swym profilu na Facebooku juror "Tańca z Gwiazdami". Z naszych informacji wynika, że w najbliższym odcinku show zobaczymy Edytę Herbuś, którą...

 • Weronika Korthals i Grzegorz Skawiński "Do dna": Trzecia płyta w drodze

  W czwartek, 5 lutego, rozpoczną się zdjęcia do teledysku realizowanego do wspólnego utworu Weroniki Korthals i Grzegorza Skawińskiego.

 • "Taniec z gwiazdami": zatańczy Cleo albo Ciupa?!

  Już od jakiegoś czasu spekuluje się na temat najnowszej obsady 3. edycji "Tańca z gwiazdami". Wśród niemal pewnych uczestników wymienia się Cleo (31 l.), która na swoim koncie ma współpracę z Donatanem i występ na Eurowizji. Jednak, jak dowiedział się "Super Express", piosenkarka może stracić miejsce w show na rzecz modelki Oli Ciupy (24 l.), która - podobnie jak ona - zasłynęła dzięki...

 • Weronika Korthals i Grzegorz Skawiński "Do dna": Trochę jak "Ida"

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Do dna" Weroniki Korthals i Grzegorza Skawińskiego.

 • Natalia Szroeder: Co dał jej "Taniec z gwiazdami"?

  Kaszuby wciąż świętują jej wygraną w tanecznym show. Nic dziwnego, Kryształowa Kula dla Natalii Szroeder (22 l.) to także nagroda dla przyjaciół i znajomych, którzy na nią głosowali. A co sama wokalistka zawdzięcza programowi?

 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?

 • Mroczek na Eurowizji

  Tegoroczna taneczna Eurowizja, której gospodarzem jest BBC, odbędzie się 6 września. Herbuś i Mroczek do Glasgow wylecą kilka dni wcześniej. Trenują ze sobą całe wakacje i nie przestaną aż do występu. Para miała okazję ze sobą występować w Polsce podczas czwartej edycji "Tańca z gwiazdami". Zajęli wówczas 3. miejsce. Przypomnijmy, że w przeciwieństwie do wokalnego konkursu Eurowizji, talent...

 • Kulesza i Terrazzino na Eurowizji

  Agata Kulesza i Stefano Terrazzino będą reprezentować Polskę w przyszłorocznym Konkursie Tańca Eurowizji. Gospodarzem imprezy będzie telewizyjna Dwójka.

Zdjęcia na temat: eurowizja tańca
 • Isis Gee