• Informacje na temat:

  eurowizja w polsce

Artykuły na temat: eurowizja w polsce
Zdjęcia na temat: eurowizja w polsce
 • Isis Gee
Wideo na temat: eurowizja w polsce
 • Roksana Węgiel nie może się doczekać Eurowizji Junior w Polsce!

  Roksana Węgiel (14 l.) nie może doczekać się konkursu Eurowizji w Polsce. Wygramy po raz kolejny?

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Anika Dąbrowska marzy o Eurowizji!

  Anika Dąbrowska tylko nam zdradziła, że marzy, aby jechać na "dużą" Eurowizję i godnie reprezentować Polskę. Myślicie, że jej się uda spełnić marzenie?

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

Dyskusje na temat: eurowizja w polsce
 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  A tvn, że w Polsce była Eurowizja i że wygrała Polka.

 • Re: "Radio, kamera, akcja!": Viki Gabor w serialu TVP1!

  świat jej nie wybrał, tylko jej fani głosowali w internecie na nią, a inni z Polski głosowali na nią nie ze wzgledu na jej osobę i piosenke, ale dlatego że reprezentowała nasz kraj. Eurowizja dziecięca ma inne zasady głosowania, bo mozna głosowac na swój kraj, a tylko w Polsce jest tak duże zainteresowanie eurowizją, na tyle krajów, które to transmitowały ponad ok 80% ogladajacych to widzowie

 • Re: Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  Chciałbym aby to TVP wrócił program Wielka Gra ale gdzie tam zróbmy sylwestra największego w Polsce A może na świecie tylko dla po co ? To karmienie społeczeństwa tandetą i wmawianie im ze to jest fajne. To co na gruncie politycznym jest robione powtarza się na gruncie rozrywkowym. Po drugie eurowizja dzieci. Czy te dzieci muszą że sobą rywalizować, w imię czego ? Po to aby dorośli podreperowali