• Informacje na temat:

  eva cassidy

Artykuły na temat: eva cassidy
 • Eva Cassidy: Prezent zza grobu

  Sukces płyty "American Tune" Evy Cassidy, wydanej siedem lat po śmierci artystki, może okazać się zbawienny dla mało znanej folkowej wokalistki Claire Hamill. Ma ona bowiem szansę zarobić całkiem spore pieniądze, dzięki mającemu się ukazać singlowi ze skomponowaną przez nią w 1973 roku piosenką "You Take My Breath Away".

 • Przerwały rekord

  Duet Katie Melua i Eva Cassidy przerwał rekordowe, 7-tygodniowe panowanie Leony Lewis na brytyjskiej liście przebojów.

 • Co się grywa na pogrzebach?

  Zobacz listę utworów najczęściej prezentowanych podczas ostatniej drogi Brytyjczyków.

 • 40 lat "Imagine". Zobacz najlepsze covery!

  Ten utwór pojawia się we wszystkich zestawieniach najlepszych, najważniejszych piosenek wszech czasów. Nic dziwnego, że doczekał się kilkuset przeróbek.

 • "Idol": Pierwsi finaliści

  W sobotę, 26 marca, późnym wieczorem, poznaliśmy pierwszą dwójkę finalistów czwartej edycji "Idola". Widzowie od dawna mieli swoich faworytów, więc ich wybór nie był wielkim zaskoczeniem. Bezapelacyjnie wygrała 17-letnia Dominika Kasprzycka, a drugie miejsce zajął 25-letni Piotr Lato, dobrze znany fanom pierwszej edycji "Big Brothera".

Wideo na temat: eva cassidy
 • Koszmar z ulicy Wiązów

  Grupa nastolatków jest prześladowana przez Freddy'ego Kruegera - potwornie oszpeconego zabójcę, który poluje na swoje ofiary podczas snu. Dopóki młodzi ludzie czuwają, mogą siebie ochronić. Gdy zasną - nie ma dla nich ratunku? Remake filmowej wersji z 1984 roku.

 • Szubienica

  20 lat po tragicznych wydarzeniach podczas szkolnego przedstawienia, grupa uczniów próbuje uczcić pamięć o ofiarach. Jednak szybko okazuje się, że o niektórych sprawach lepiej jest zapomnieć.

 • Ostatnia miłość na Ziemi

  "Ostatnia miłość na Ziemi" to oryginalne połączenie zmysłowego romansu i kina katastroficznego. W rolach głównych Ewan McGregor ("Debiutanci", "Autor widmo") i Eva Green ("Casino Royale") jako nieznajomi, którzy spotykają się przypadkowo i szaleńczo w sobie zakochują. Wkrótce świat stanie w obliczu tajemniczego zagrożenia, mogącego być końcem ludzkości. Film wyreżyserował David Mackenzie, jeden z najciekawszych brytyjskich twórców młodego pokolenia, autor filmu "Młody Adam". "Ostatnia miłość...

Dyskusje na temat: eva cassidy
 • Re: Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym

  Witam mam pytanie jak się nazywa piosenka która leci w tle serialu świat wg Kiepskich a dokładnie chodzi mi o odc 348. Jest taka smutna i leci w trakcie kiedy pażdzioch m.in. leży w piwnicy. Dzięki. Też szukałem i chyba znalazłem eva cassidy amazing grace

 • Re: Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym

  Tak to jest ta piosenka. Dziękuję Ci bardzo :) Też szukałem i chyba znalazłem eva cassidy amazing grace Witam mam pytanie jak się nazywa piosenka która leci w tle serialu świat wg Kiepskich a dokładnie chodzi mi o odc 348. Jest taka smutna i leci w trakcie kiedy pażdzioch m.in. leży w piwnicy. Dzięki.